Jääger lõi Norras peaga viigivärava ({{commentsTotal}})

Enar Jääger
Enar Jääger Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Oslo Valerenga kaitsja Enar Jääger lõi Norra kõrgliiga 13. voorus oma hooaja esimese värava. Ta suunas 18. minutil palli peaga Strömsgodseti võrku, tehes lõppseisuks 1:1.

Jääger mängis kaasa terve kohtumise. Lisaks temale sai viigipunkti ka Taijo Teniste, kelle koduklubi Sogndali ja Oddi mängus jäid väravad löömata. Teniste tegi kaasa esimese poolaja, vahendab Soccernet.ee.

Väravateta viigile oli lähedal ka Karol Metsa tööandja Stavangeri Viking, kes kaotas üleaja tabamuse tõttu Lilleströmile 0:1. Mets sai kirja kõik 90 minutit.

Liigatabelis paikneb Valerenga 8., Sogndal 12. ja Viking viimasel, 16. kohal.