Julia Beljajeva võitis EM-il pronksmedali ({{commentsTotal}})

Julia Beljajeva
Julia Beljajeva Autor/allikas: FIE - International Fencing Federation/Facebook
{{1497512640000 | amCalendar}}

Gruusias Tbilisis toimuvatel vehklemise Euroopa meistrivõistlustel võitis Julia Beljajeva naiste epeevehklemise individuaalturniiril pronksmedali.

Alagrupp

64 parema hulka pääsesid kõik neli Eesti koondislast - Irina Embrich, Julia Beljajeva, Kristina Kuusk ja Erika Kirpu.

Neist Embrich alistas alagrupis kõik kuus vastast ja sai otse 32 hulka. Beljajeva ja Kirpu alistasid mõlemad alagrupis kolm vastast ja said ka kolm kaotust ning Kuusk võttis neli võitu ja kaks kaotust.

64 paremat

64-hulgas alustas Eesti koondislastest esimesena Beljajeva, kes sai 15:8 jagu leedulannast Vikte Azukaitest ning läheb 32-hulgas kokku Embrichiga.

Kristina Kuusk pääses samuti esimesest väljakukkumismatšist edasi, kui võitis 15:11 ungarlannat Kata Mihaly't. Erika Kirpu langes aga 11:14 kaotusega venelanna Tatiana Gudkova vastu konkurentsist.

32 paremat

Eesti koondislaste omavahelise heitluse võitis Beljajeva, kes sai Embrichist jagu tulemusega 15:11. Beljajeva järgmiseks vastaseks on sakslanna Alexandra Ehler.

Kristina Kuusk langes konkurentsist, kui kaotas tulemusega 10:11 prantslannale Auriane Mallo'le.

16 paremat

Julia Beljajeva sai oma matšis kindlalt 15:7 jagu sakslannast Alexandra Ehlerist ning pääses veerandfinaali. Koha eest poolfinaalis kohtub Beljajeva Iisraeli vehkleja Ana Londoniga, kes sai 15:8 jagu ukrainlannast Ksenija Panteljejevast.

Veerandfinaal

Beljajeva jätkas võimsa hooga, kui veerandfinaalis sai 15:8 jagu Iisraeli vehklejast Ana Londonist. Sellega kindlustas endine maailmameister endale EM-ilt pronksmedali, poolfinaalis läheb ta vastamisi sakslanna Alexandra Ndologa. Teises poolfinaalis kohtuvad ungarlanna Emese Szasz-Kovacs ja venelanna Violetta Kolobova.

Poolfinaal

Beljajeva jäi sakslannale alla tulemusega 12:15 ning võitis individuaalturniiril pronksmedali.

Toimetaja: Siim Semiskar, Anders Nõmm

VÕRKPALLI MM-VALIKTURNIIR
Eesti võrkpallikoondis

Võrkpallikoondis kaotas Saksamaale, kuid teenis ühe punkti

Belgias Kortrijkis toimuval 2018. aasta võrkpalli MM-i valikturniiril kaotas Eesti koondis kolmandas voorus Saksamaale 2:3 (21:25, 22:25, 25:21, 25:23, 11:15).

Uuendatud: 23:27
Anett KontaveitAnett Kontaveit
Mängu kaua ootama pidanud Kontaveit marssis kindlalt poolfinaali

Gdstaadis toimuval naiste WTA tenniseturniiril alistas Anett Kontaveit (WTA 32.) veerandfinaalis sakslanna Carina Witthöfti (WTA 66.) 6:2, 6:4. Matš algas vihma tõttu mitu tundi planeeritust hiljem.

FC Flora - FC LevadiaFC Flora - FC Levadia
TÄNA OTSE | A. Le Coq Arenal kohtuvad Levadia ja Trans

Täna algusega kell 19.25 algab ETV2 vahendusel jalgpalli Premium liiga mäng Tallinna Levadia - Narva Trans. Kohtumist kommenteerivad Tarmo Tiisler ja Jan Harend, stuudios on Alvar Tiisler.