Šarapova ei küsi Wimbledoni turniirile vabapääset ({{commentsTotal}})

Maria Šarapova
Maria Šarapova Autor/allikas: AFP/Scanpix

Aprillis 15-kuuliselt dopingupausilt naasnud tennisist Maria Šarapova ei küsi Wimbledoni tuniiri korraldajatelt vabapääset.

Maailma edetabelis 211. kohal olev 30-aastane venelanna peab nädal varem Roehamptoni kvalifikatsioonis jagu saama kolmest vastasest, et pääseda Wimbledonis avaringi. "Mu edetabelikoht on pärast tagasitulekut paranenud sedavõrd, et ma ei küsi vabapääset, vaid mängin Roehamptonis," ütles Šarapova, kes sai vabapääsme aga Wimbledoni nö soojendajaks oleva Birminghami turniiri korraldajatelt.

Prantsusmaa lahtistest peab viiekordne suure slämmi turniiri võitja eemale jääma, sest venelanna ei kvalifitseerunud Pariisi madala positsiooni tõttu maailma edetabelis ning ei saanud korraldajatelt ka vabapääset.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Dortmundi Borussia
Dortmundi Borussia tuli Saksamaa karikavõitjaks

Viimased kolm hooaega Saksamaa karikafinaalis kaotajaks jäänud Dortmundi Borussia lõpetas kurva seeria, kui alistas laupäeval Frankfurdi Eintrachti 2:1.

sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.