Tottenhamile hävinud Leicester tegi negatiivset ajalugu ({{commentsTotal}})

Harry Kane
Harry Kane Autor/allikas: AFP/Scanpix

Mullune Inglismaa jalgpallimeister Leicester City kaotas vahelejäänud kohtumises eile kodus Tottenham Hotspurile 1:6.

Londoni klubi väravad lõid Harry Kane 25., 63., 89. ja 90.+2. ning Son Heung-Min 36. ja 71. minutil. Võõrustajate poolelt oli 59. minutil täpne Ben Chilwell. Leicesteri suur kaotus läks ajalukku, sest Premier League'i ajastul on tiitlikaitsja taolise "sauna" saanud vaid korra, kui Manchester United jäi kuus aastat tagasi Manchester Cityle alla samade numbritega.

Juba varem teise koha kindlustanud Tottenham on 37 mängust teeninud 83 punkti. Leicester hoiab 43 silmaga 11. positsiooni. Turniiritabeli keskosa on tihe, sest kaheksandal kohal olevat Southamptoni lahutab 16. real paiknevast Watfordist kuus punkti.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Dortmundi Borussia
Dortmundi Borussia tuli Saksamaa karikavõitjaks

Viimased kolm hooaega Saksamaa karikafinaalis kaotajaks jäänud Dortmundi Borussia lõpetas kurva seeria, kui alistas laupäeval Frankfurdi Eintrachti 2:1.

sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.