Gorlats ja Nuudi teenisid ühe WTA punkti ({{commentsTotal}})

Maileen Nuudi
Maileen Nuudi Autor/allikas: Tairo Lutter/Scanpix

Lisaks Anett Kontaveitile olid sel nädalal vähemtähtsamatel võistlustel osalemas ka teised Eesti Fed Cupi naiskonna mängijad. Äsja WTA edetabelisse tõusnud Maileen Nuudi (WTA 1149.) ja tabelist välja jäänud Valeria Gorlats teenisid kumbki ühe WTA punkti.

Nuudi võistles USA-s Naples’is 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril, kus pääses õnneliku kaotajana põhitabelisse. Esimeses ringis tuli aga pärast avaseti võitu tunnistada 21-aastase kanadalanna Carol Zhao (WTA 445.) 3:6, 6:0, 6:0 paremust, vahendab tennis.ee.

Gorlats osales Türgis 15 000 dollari uuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril. Kvalifikatsioonis kaks võitu saanud Gorlats pääses põhitabelisse ja alistas esimeses ringis 16-aastase hiinlanna Zhuoma Ni Ma 7:5, 7:5. Järgmises ringis jäi ta 4:6, 4:6 alla 23-aastasele Boliivia mängijale Noelia Zeballosele (WTA 811.).

Avaringi võiduga teenitud WTA punkt on Gorlatsi jaoks väga oluline, sest sellega koos on ta saanud punkte aastas kolmelt võistluselt ja pääseb tagasi WTA edetabelisse. Millisel kohal Nuudi ja Gorlats paiknevad, selgub 29. mail avaldatavas edetabelis.

Dortmundi Borussia
Dortmundi Borussia tuli Saksamaa karikavõitjaks

Viimased kolm hooaega Saksamaa karikafinaalis kaotajaks jäänud Dortmundi Borussia lõpetas kurva seeria, kui alistas laupäeval Frankfurdi Eintrachti 2:1.

sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.