Gorlats ja Nuudi teenisid ühe WTA punkti ({{commentsTotal}})

Maileen Nuudi
Maileen Nuudi Autor/allikas: Tairo Lutter/Scanpix

Lisaks Anett Kontaveitile olid sel nädalal vähemtähtsamatel võistlustel osalemas ka teised Eesti Fed Cupi naiskonna mängijad. Äsja WTA edetabelisse tõusnud Maileen Nuudi (WTA 1149.) ja tabelist välja jäänud Valeria Gorlats teenisid kumbki ühe WTA punkti.

Nuudi võistles USA-s Naples’is 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril, kus pääses õnneliku kaotajana põhitabelisse. Esimeses ringis tuli aga pärast avaseti võitu tunnistada 21-aastase kanadalanna Carol Zhao (WTA 445.) 3:6, 6:0, 6:0 paremust, vahendab tennis.ee.

Gorlats osales Türgis 15 000 dollari uuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril. Kvalifikatsioonis kaks võitu saanud Gorlats pääses põhitabelisse ja alistas esimeses ringis 16-aastase hiinlanna Zhuoma Ni Ma 7:5, 7:5. Järgmises ringis jäi ta 4:6, 4:6 alla 23-aastasele Boliivia mängijale Noelia Zeballosele (WTA 811.).

Avaringi võiduga teenitud WTA punkt on Gorlatsi jaoks väga oluline, sest sellega koos on ta saanud punkte aastas kolmelt võistluselt ja pääseb tagasi WTA edetabelisse. Millisel kohal Nuudi ja Gorlats paiknevad, selgub 29. mail avaldatavas edetabelis.

Vaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.