Tänak alustas Portugali rallit teise kümne ajaga ({{commentsTotal}})

Ott Tänak
Ott Tänak Autor/allikas: M-Sport

Autoralli MM-etapil Portugalis sai Ott Tänak (Ford) esimesel 3,36 km pikkusel publikukatsel 12. koha.

Parimat aega näitasid norralane Mads Östberg (Ford) ja belglane Thierry Neuville, kes edestasid uusmeremaalast Hayden Paddonit (mõlemad Hyundai) 0,1 sekundiga. Tänak kaotas esimesele kahele mehele 2,4 sekundiga.

Esikuuikusse mahtusid ka britt Elfyn Evans (Ford) 0,4, hispaanlane Dani Sordo (Hyundai) 0,5 ning prantslane Sebastien Ogier (Ford) 0,7 sekundilise allajäämisega parimatele.

Ralli jätkub homme Eesti aja järgi kell 12.09.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Dortmundi Borussia
Dortmundi Borussia tuli Saksamaa karikavõitjaks

Viimased kolm hooaega Saksamaa karikafinaalis kaotajaks jäänud Dortmundi Borussia lõpetas kurva seeria, kui alistas laupäeval Frankfurdi Eintrachti 2:1.

sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.