Kontaveit kohtub veerandfinaalis maailma neljanda reketiga ({{commentsTotal}})

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Autor/allikas: AFP/Scanpix

Anett Kontaveit (WTA 68.) kohtub Rooma WTA tenniseturniiri veerandfinaalis rumeenlanna Simona Halepiga (WTA 4.).

Halep alistas kolmandas ringis venelanna Anastassia Pavljutšenkova (WTA 17.) 6:1, 4:6, 6:0. Rumeenlanna murdis avasetis neljast vastase pallingugeimist kolm ning võitis seti kindlalt. Teine sett kulges võrdselt seisuni 4:4, kuid siis õnnestus venelannal Halepi servigeim murda ja viia matš otsustavasse setti, kus tal püssirohtu enam ei jätkunud. Seega võitis rumeenlanna tund ja 39 minutit kestnud matši settidega 2-1.

Kontaveit on Halepiga kohtunud korra, selle aasta Miami turniiri 1/16-finaalis, kus 6:3, 6:0 võidu võttis kolm aastat tagasi augustis maailma edetabelis ka teist kohta hoidnud Halep.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Dortmundi Borussia
Dortmundi Borussia tuli Saksamaa karikavõitjaks

Viimased kolm hooaega Saksamaa karikafinaalis kaotajaks jäänud Dortmundi Borussia lõpetas kurva seeria, kui alistas laupäeval Frankfurdi Eintrachti 2:1.

sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.