ERR Portugalis | Järveoja: korraldajad on teid päris palju remontinud ({{commentsTotal}})

Ott Tänaku kaardilugeja Martin Järveoja sõnul on sel nädalalõpul sõidetav Portugali ralli teada-tuntud, kus väga suuri üllatusi ei tohiks tulla.

"Varem oli ta küll lõunas, aga nüüd juba kolmas aasta on siin põhjas," lausus Järveoja intervjuus ERR-ile. "Suhteliselt tuttavad teed. Okei, sel aastal on palju uusi teid ja palju katseid on ka tagurpidi, aga olustik on teada. Midagi väga üllatavat vast ei ole, aga eks paistab, mis need katsed sel aastal toovad."

"Sel aastal on korraldajad päris palju teid remontinud. On neid üsna siledaks teinud. Küsimus ongi, mis nad teisel läbimisel teevad, kui palju nad rööpasse lähevad. Varasemad aastad on näidanud, et teed lähevad teiseks läbimiseks üsna katki. See on jällegi küsimärk, mis ralli ajal selgub."

Järveoja sõnul proovibki korraldaja juba üht katset pisut veel parandada, aga sel on omad ohud. "See ei ole hea, sest siis võivad legendis tulla ettearvamatud muutused. Aga eks paistab - suurt draamat ei ole!"

"Me oleme mõlemad sellise sportliku suhtumisega, et läheme igale rallile võimalikult kiiresti sõitma ja võiks öelda, et võidu peale. Aga mõni ralli sobib sõitjale paremini ja mõni vähem. Ma usun, et järgnevad rallid võiks kindlasti kõik sobida."

Toimetaja: Siim BoikovVaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15 
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.