ERR Portugalis | Järveoja: korraldajad on teid päris palju remontinud ({{commentsTotal}})

Ott Tänaku kaardilugeja Martin Järveoja sõnul on sel nädalalõpul sõidetav Portugali ralli teada-tuntud, kus väga suuri üllatusi ei tohiks tulla.

"Varem oli ta küll lõunas, aga nüüd juba kolmas aasta on siin põhjas," lausus Järveoja intervjuus ERR-ile. "Suhteliselt tuttavad teed. Okei, sel aastal on palju uusi teid ja palju katseid on ka tagurpidi, aga olustik on teada. Midagi väga üllatavat vast ei ole, aga eks paistab, mis need katsed sel aastal toovad."

"Sel aastal on korraldajad päris palju teid remontinud. On neid üsna siledaks teinud. Küsimus ongi, mis nad teisel läbimisel teevad, kui palju nad rööpasse lähevad. Varasemad aastad on näidanud, et teed lähevad teiseks läbimiseks üsna katki. See on jällegi küsimärk, mis ralli ajal selgub."

Järveoja sõnul proovibki korraldaja juba üht katset pisut veel parandada, aga sel on omad ohud. "See ei ole hea, sest siis võivad legendis tulla ettearvamatud muutused. Aga eks paistab - suurt draamat ei ole!"

"Me oleme mõlemad sellise sportliku suhtumisega, et läheme igale rallile võimalikult kiiresti sõitma ja võiks öelda, et võidu peale. Aga mõni ralli sobib sõitjale paremini ja mõni vähem. Ma usun, et järgnevad rallid võiks kindlasti kõik sobida."

Toimetaja: Siim BoikovDortmundi Borussia
Dortmundi Borussia tuli Saksamaa karikavõitjaks

Viimased kolm hooaega Saksamaa karikafinaalis kaotajaks jäänud Dortmundi Borussia lõpetas kurva seeria, kui alistas laupäeval Frankfurdi Eintrachti 2:1.

sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.

Georg Gross - Raigo Mõlder
Harju rallil võidutses Georg Gross

Eesti autorallimeistrivõistluste kavva kuuluval Neste Harju Rallyl võidutsesid Georg Gross ja Raigo Mõlder (Ford).

Uuendatud: 22:31 
tennis
Jürgen ZoppJürgen Zopp
Zopp loovutas kvalifikatsiooni avaringis vaid ühe geimi

Jürgen Zopp (ATP 469.) alustas Itaalias Vicenzas peetava 43 000 euro suuruse auhinnafondiga ATP Challengeri tenniseturniiri kvalifikatsiooni kindla võiduga.