Carol Plakk võitis Hispaanias noorte tenniseturniiri ({{commentsTotal}})

Carol Plakk
Carol Plakk

Carol Plakk ja Alexander Georg Mändma osalesid edukalt Tennis Europe turniiril Torellos, võites igat värvi medaleid nii üksik- kui ka paarismängus.

Plakk alistas esimeses ringis hispaanlanna Maria Pages Mere 6:2, 7:5, teises ringis prantslanna Karen Marthiensi 6:1, 6:1, veerandfinaalis itaallanna Sofia Rocchetti 6:0, 7:5 ja poolfinaalis poolatari Aleksandra Julia Jeleni 6:1, 6:2.

Finaalis sai ta pärast avaseti kaotust jagu esimese paigutusega prantslannast Carole Monnet’st 2:6, 6:1, 7:5. Selle turniirivõidust saadud punktidega tõusis Plakk TE edetabelis 55 kohta ja pälvis nädala tõusja tiitli.

Paarismänguturniiril jõudis 15-aastane Plakk koos tšehhitar Zdena Safarovaga finaali, kuid pidi seal Vene-Itaalia paarile Kira Pavlova / Sofia Rocchetile napi 3:6, 6:7 (2:7) kaotusega leppima.

Mändma alistas esimeses ringis hispaanlase Alvaro Salvatella 6:1, 6:1, teises ringis itaallase Fausto Tabacco 6:4, 2:6, 6:4, veerandfinaalis kreeklase Dimitros Choumise 6:3, 6:3, kuid kaotas poolfinaalis hilisemale võitjale hispaanlasele Max Alcala Gurrile 6:1, 3;6, 5;7.

Paarismängus koos poolaka Mikolaj Lorensiga sai 15-aastane Mändma turniirivõidu.

Jürgen Klopp Liverpooli Meistrite liiga eelsel treeningul.

Klopp loodab augud Liverpooli kaitses lappida

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool kohtub teisipäeval Meistrite liigas Moskva Spartakiga. Klubi peatreener Jürgen Klopp loodab, et hoolealused näitavad Venemaa pealinnas paremat kaitsemängu.