Suurelt kaotanud Vassiljevi klubi tiitlilootused said tagasilöögi ({{commentsTotal}})

Konstantin Vassiljev
Konstantin Vassiljev Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Konstantin Vassiljevi koduklubi Bialystoki Jagiellonia sai Poola kõrgliiga 34. voorus oma senise hooaja suurima kaotuse.

Jagiellonia alistus Gdanski Lechiale 0:4. Põhikoosseisus alustanud Vassiljev teenis 44. minutil kollase kaardi ja vahetati 65. minutil 0:3 kaotusseisus olles välja, vahendab Soccernet.ee.

Kolm vooru enne hooaja lõppu tõusis ainuliidriks Varssavi Legia. Kahe punkti kaugusel Legiast on kolm meeskonda: Jagiellonia, Lechia ja Poznani Lech.

Viiendale kohale kerkis Ken Kallaste leivaisa Kielce Korona. Kallaste tegi seitsmendat mängu järjest kaasa kõik 90 minutit ja Korona võitis Krakowi Wislat 3:2.

Eesti epeenaiskond

Erika Kirpu naiskonna 5. kohast: hooaja alguse kohta päris hea tulemus

Eesti epeenaiskond lõpetas tänavuse koduse Tallinna Mõõga turniiri viienda kohaga, kui veerandfinaalis jäädi alla Saksamaale, kuid seejärel suudeti Ukrainat ja Venemaad kohamatšides võita. Ilma tavapärase ankrunaise Irina Embrichita võistelnud naiskond jäi ühiselt tulemusega rahule.