Marimetsa Kapp algab Ruila rattamaratoniga ({{commentsTotal}})

Marimetsa Kapp
Marimetsa Kapp Autor/allikas: Erakogu

Sel nädalavahetusel, 21. mail saab traditsiooniliselt Ruilas avapaugu Lääne-Eesti rattamaratonide sarja Fixus Sport Marimetsa Kapp XII hooaeg.

Võistluskeskus avatakse hommikul 10.30 Ruila Spordihoone juures, kus jagatakse stardimaterjale ning hilistel otsustajatel on veel võimalik lisada end stardiprotokolli. Samas saab ka veel kogu hooajaks registreeruda. Pühapäevased võistlused algavad kell 12.00 lastesõitudega. Põhidistantside, 40km ja 25km stardid antakse vastavalt kell 13.00 ja 13.40.

Põhidistantside sõitjad saavad nautida vaheldusrikast maastikku: kruusateed, metsa- ja põlluteed, rohumaid. Rada sobib hästi nii adrenaliini otsijale kui looduse nautijale. Ka ilm tundub seekord rattureid soosivat.

Neid, kellel Ruilasse ei õnnestu tulla, ootavad Fixus Sport Marimetsa Kapp korraldajad sarja järgmistele rattasõitudele:

11.06  Märjamaa VII Rattamaraton
25.06  Palivere XII Rattamaraton
05.08  Vormsi VI Rattamaraton
19.08  Hiiumaa VI Rattamaraton
10.09  Matsalu X Rattamaraton
17.09  Kullamaa XIV Rattamaraton
07.10 Karujärve VII Rattamaraton

Hiiumaa etapile järgneval päeval, 20. augustil (pühapäev) kutsuvad korraldajad kõiki osalema jätkuüritusena kuni 3-liikmeliste võistkondade rattaorienteerumisvõistlusele “Hiiumaa Rattaseiklus”.

Palivere, Kullamaa ja Karujärve rattamaratonidel on täiendavalt kavas distant 60+ kilomeetrit.

Toimetaja: Ivo DobkevitschEesti jalgpallikoondise treening
Vassiljev sai lepingupakkumise oma endiselt tööandjalt

Poola meedia teatel on 32-aastasele Eesti jalgpallikoondislasele Konstantin Vassiljevile lepingut pakkunud mehe endine tööandja Gliwice Piast.

tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.