Kalev/Cramo võttis teises finaalkohtumises napi võidu ({{commentsTotal}})

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste finaalseeria teises kohtumises sai Kalev/Cramo kodus 75:72 (23:15, 18:18, 14:23, 20:16) jagu AVIS Utilitas Raplast ning asus nelja võiduni peetavat seeriat juhtima mängudega 2-0.

Neljandat veerandaega eduseisus alustanud Rapla andis ohjad käest seitse minutit enne normaalaja lõppu, kui tallinlased pääsesid juhtima 59:58. Eduseisul 64:62 viskasid võõrustajad viis punkti järjest ja kuigi 12 sekundit enne lõppu vähendas Rasham Suarezi 3+1 rünnak külaliste kaotusseisu 72:74-le, kuulus võit tiitlikaitsjale. Suarez proovis viimasel sekundil veel kolmest, kuid ei tabanud.

Võitjate resultatiivseimad mängijad olid Mark Tollefsen 17, Vitali Ljutõtš 15 ning Branko Mirkovic ja Mickell Gladness 11 punktiga. Kaotajate poolelt tegi Thomas van der Mars 14 silma ja 10 lauapalliga kaksikduubli. Rapla suurimateks skooritegijateks osutusid aga Suarez 17 ning Indrek Kajupank 16 punktiga.

Finaalseeria kolmas kohtumine peetakse 18. mail algusega kell 19.10 Raplas.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch