Olümpiavõitjat edestanud Mägi kerkis Teemantliiga etapil poodiumile ({{commentsTotal}})

{{1494677880000 | amCalendar}}

Kergejõustiku Teemantliiga etapil Shanghais sai Rasmus Mägi 400 meetri tõkkejooksus 49,38 sekundiga kolmanda koha.

Eestlast edestasid ameeriklane Bershawn Jackson ning Lõuna-Aafrika Vabariigi esindaja LJ van Zyl, kes said kirja aja vastavalt 48,63 ja 49,35 sekundit. Mägi järel jäi neljandaks Rio de Janeiro olümpiavõitja, Jacksoni kaasmaalane Kerron Clement 49,43-ga.

Esinelikule järgnesid Javier Culson Puerto Ricost 49,90, Kariem Hussein Šveitsist 50,02, Annsert Whyte Jamaicalt 50,18 ning Keenia jooksjad Nicholas Bett 51,09 ja Haron Koech 52,13-ga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Eesti - Montenegro / Eesti võrkpallikoondis
Täiseduga jätkav Eesti murdis ka Ungari vastupanu

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis kodusel MM-valikturniiril neljanda võidu, kui alistas pärast kaotatud avageimi Ungari koondise 3:1 (20:25, 25:15, 25:20, 25:14).

Uuendatud: 20:05
sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.