Naaber uue mehena koondiseringist: esimese pallitrenni eel oli väike hirm ({{commentsTotal}})

Tasemel temporündajaid on Eesti võrkpallikoondises palju – Ardo Kreegile, Andri Aganitsale, Timo Tammemaale ja Henri Treiale soovib kandadele astuda 212 cm pikkune Mart Naaber, kes alustas võrkpalli mängimist hilja, kuid on teinud tubli arengu ja mängis lõppenud hooajal Tartu Bigbanki ridades igati korralikult. Naaber ise on õnnelik juba selle üle, et saab koondisega koos trenni teha.

"Üks eesmärk oligi jõuda suvel kas või koondise treeningutele," lausus peatreener Gheorghe Cretu huviorbiiti sattunud Naaber intervjuus Vikerraadiole. "See täitus ja nüüd on endal ka hea meel, et saan koondisega treeningud kaasa teha."

"Ikka väike hirm oli esimese pallitrenni eel sees. Kas kvaliteet ei ole sama nagu teistel?" tunnistas Naaber, kuid sai seejärel enesekindlust juurde. "Ükspäev saan ikka enda võimalused kätte. Kui ei saa sel aastal, siis äkki on võimalik järgmisel aastal. Alati saab kogemusi juurde."

Poola liigas Lubini Cuprumit juhendav Cretu on juba Naaberiga koos palluri mängu analüüsinud. "Just istusime reedel maha ja vaatasime servi üle: kuidas Poola liigas servitakse planeerivat servi ja kuidas ma ise servin? Rääkisime sellest."

Temporündaja positsioonil pole tema sõnul kerge läbi lüüa. "Ma arvan, et üks raskemaid kohti, kuhu pürgida. Eriti Eestis on temposid nii palju."

Toimetaja: Siim BoikovEesti jalgpallikoondise treening
Vassiljev sai lepingupakkumise oma endiselt tööandjalt

Poola meedia teatel on 32-aastasele Eesti jalgpallikoondislasele Konstantin Vassiljevile lepingut pakkunud mehe endine tööandja Gliwice Piast.

tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.