Tanel Leok sai Läti MM-etapil 11. koha ({{commentsTotal}})

Tanel Leok
Tanel Leok Autor/allikas: Riola Sordo

Lätis Kegumsis peetud motokrossi MM-etapil sai Tanel Leok (Husqvarna) eestlastest parimana 11. koha.

Esimeses sõidus võidutses hollandlane Jeffrey Herlings (KTM), Leok oli 12., Harri Kullas (Husqvarna) 17. ja Priit Rätsep (Honda) 22.

Teises sõidus oli kiireim taas Herlings, Leok lõpetas 11., Kullas 12. ja Rätsep 16. kohal.

Etapivõidu teenis seega Herlings, teise koha sai itaallane Antonio Cairoli (KTM) ja kolmas oli venelane Jevgeni Bobrõšev (Honda).

Leok sai kokkuvõttes 11. koha, Kullas oli 15. ja Rätsep 20.

MM-sarja üldarvestuses tõusis liidriks Cairoli 258 punktiga, teine on Tim Gajser (Honda) 241 punktiga ning kolmas Gautier Paulin (Husqvarna) 220 punktiga. Leok on 73 punktiga 16. kohal. 21 punkti teeninud Kullas on 22. ja Rätsep on viie punktiga 30.

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi pääseb Wimbledoni turniirile

Pika pausi pidanud, aga hiljuti Stuttgardis areenile naasnud Kaia Kanepi saab alustada Wimbledoni tenniseturniiri naisüksikmängus, kus eestlannal on tagatud koht kvalifikatsioonis.

Daniel Ricciardo
Ülipõneva Bakuu GP võitis Ricciardo, Vettel rammis Hamiltoni

Vormel-1 MM-sarja GP-etapil Bakuus ületas esimesena finišijoone Red Bulli piloot Daniel Ricciardo, kes edestas Mercedese meest Valtteri Bottast ning Williamsil sõitvat noort kanadalast Lance Strolli, kellele see oli karjääri esimeseks pjedestaalikohaks.

Gert JõeäärGert Jõeäär
Eesti meistriks kroonitud Jõeäär: terve sõit oli piin

Gert Jõeäär tuli teist korda Eesti meistriks jalgratturite grupisõidus. Võisteldi Tartu maakonna teedel ja hõbeda sai Alo Jakin ning pronksmedali Rein Taaramäe.

tennis
Feliciano LopezFeliciano Lopez
Lopez üllatas Cilicit ja teenis karjääri kaalukaima võidu

Londonis muruväljakuil peetud Queen’s Clubi tenniseturniiril triumfeeris üllatuslikult 35-aastane hispaanlane Feliciano Lopez, kes alistas finaalis 4. asetatud horvaadi Marin Cilici.