Transi peatreener: seda väravat ei oleks pidanud sisse laskma ({{commentsTotal}})

Jalgpalli Premium liiga reedeses telemängus tegid kaks Ida-Virumaa võistkonda Sillamäe Kalev ja Narva Trans 1:1 viigi.

Ioan Jakovlev viis 33. minutil külalismeeskonna penaltist juhtima, aga Sillamäe poolelt viigistas kaheksa minutit pärast teise poolaja algust Aleksandr Volkov.

Kodumeeskonna peatreener Vadim Dobiža arvates oli viik loogiline tulemus, kuigi tema sõnul pani Sillamäe teisel poolajal käigu juurde ja oli parem meeskond.

Transi juhendaja Adjam Kuzjajev nõustus, et teisel poolajal andis tema meeskond initsiatiivi käest. Seejuures lasti endale lüüa värav, mida ei oleks pidanud sisse laskma.