Leedu soovib korraldada käsipalli suurvõistlust ({{commentsTotal}})

Käsipalli EM
Käsipalli EM Autor/allikas: SIPA/Scanpix

Euroopa käsipalliliit EHF teatas 2022. ja 2024. aasta Euroopa meistrivõistluste finaalturniiride korraldajamaa kandidaadid.

Mõlemale turniirile on oma pakkumise esitanud teiste seas Leedu. 2022. aasta EM-i soovivad ka Belgia, Hispaania ja Prantsusmaa; Tšehhi, Ungari ja Slovakkia; Taani, Saksamaa ja Šveits; Makedoonia ning Venemaa ja Valgevene. Sama aasta naiste EM-ile pretendeerib vaid Makedoonia.

2024. aasta EM-i tahavad lisaks Leedule saada Tšehhi, Ungari ja Slovakkia; Taani ja Šveits; Saksamaa ning Makedoonia. Naistest kandideerivad Makedoonia ja Venemaa.

2018. aasta meeste EM toimub Horvaatiaas ning kaks aastat hiljem Austrias, Norras ja Rootsis. Naiste turniir peetakse aasta pärast Prantsusmaal ning 2020. aastal Taanis ja Norras.

Toimetaja: Ivo DobkevitschMagnus Kirt
Magnus Kirt kutsuti Pariisi Teemantliiga etapile

Eesti odaviskaja Magnus Kirt osaleb laupäeval, 1. juulil Pariisis peetaval kergejõustiku Teemantliiga etapil, kus tal on kaheksa konkurenti.

Sergei ZenjovSergei Zenjov
Sergei Zenjov liitus Poola kõrgliigaklubiga

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov sõlmis lepingu Poola kõrgliigaklubi Cracoviaga.

tennis
Mattias SiimarMattias Siimar
Mattias Siimar on Poola turniiril alistanud juba kolm vastast

Mattias Siimar (ATP 1512.) jõudis Poolas Mragowos peetaval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril teise ringi.