Kaspar Lees Kehra võidust: mäng oli väga heitlik ({{commentsTotal}})

Käsipalli Eesti meistrivõistluste teine finalist Põlva Serviti kõrval on HC Kehra, kes oli poolfinaalis mängudega 3:1 parem Viimsi meeskonnast. Otsustava võidu sai Kehra võõrsil 33:30.

Kehra üks liidreid Kaspar Lees nõustus, et mäng oli väga heitlik: "Jah, tõsi, oli heitlik. Ma ei saa öelda, et närv oli suur, aga eks me natuke raskesse seisu ennast panime, et eelmise mängu kodus kaotasime.

Kehra alustas kohtumist taas tagasihoidlikult, kuid suutis teisel poolajal ennast koguda ja lõpuks võita. "Alguses lasime nad jälle eest ära, aga tulime meeskonnana tagasi ja teisel poolajal näitasime enda mängu," selgitas Lees.

"Esimese poolaja lõpus andsime initsiatiivi käest. Meil oli 6-väravaline edu ja see sulas 2-väravaliseks. See oli üks võtmemomente ja oleks võinud juba alguses selle mängu enda kasuks kallutada," kommenteeris kaotajate poolelt Robin Oberg.

Toimetaja: Siim Semiskar

Magnus Kirt
Magnus Kirt kutsuti Pariisi Teemantliiga etapile

Eesti odaviskaja Magnus Kirt osaleb laupäeval, 1. juulil Pariisis peetaval kergejõustiku Teemantliiga etapil, kus tal on kaheksa konkurenti.

Sergei ZenjovSergei Zenjov
Sergei Zenjov liitus Poola kõrgliigaklubiga

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov sõlmis lepingu Poola kõrgliigaklubi Cracoviaga.

tennis
Mattias SiimarMattias Siimar
Mattias Siimar on Poola turniiril alistanud juba kolm vastast

Mattias Siimar (ATP 1512.) jõudis Poolas Mragowos peetaval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril teise ringi.