Argentinas valusalt võidu kaotanud Evans: tuleme veel tugevamalt tagasi ({{commentsTotal}})

Ott Tänak lõpetas Argentina ralli kolmanda kohaga. Poodiumi kõrgeimale astmele astus Thierry Neuville.

Viimasel võistluspäeval oli kavas kolm kiiruskatset. Esimesena sõideti 16 kilomeetrine El Condor, mis teist korda läbiti ralli power stage'i ehk punktikatsena. Esimesel läbimisel näitas parimat kiirust Ott Tänak, kes teenis Argentinas kolmanda katsevõidu. See andis eeldused hea kiiruse näitamiseks ka viimasel katsel.

Enne otsustava katse starti edestas rallit reedest alates juhtinud Elfyn Evans Thierry Neuville'i vaid 0,6 sekundiga. Evans, kes pole karjääri jooksul kordagi MM-rallit võitnud, alustas viimast katset hästi, edestades vaheajapunktides Neuville vahepeal lausa kolme sekundiga, millest oleks võiduks piisanud.

Paraku aga maksis sõiduviga silda ületades britile valusalt kätte ning finišis pidi ta tunnistama Neuville'i 1,3 sekundilist paremust ja ralli kokkuvõttes võitis belglane 0,7 sekundilise eduga.

"Minu elu kõige hullem aeg. Ta oli vaheaegades kiirem ja kaotas aega katse lõpus. Ma ei suuda uskuda," kommenteeris Neuville vahetult pärast konkurendi finišit.

"Pärast selliseid probleeme nii väikese vahega kaotada on tõeliselt raske. Aga kindlasti tuleme veel tugevamalt tagasi," lubas Evans.

Ott Tänak ja Martin Järveoja olid punktikatsel kolmandad ja lõpetasid ralli kokkuvõttes samuti kolmandana. Kaotust võitjale kogunes 29,9 sekundit.

MM-i punktitabelit juhib endiselt valitsev maailmameister Sebastien Ogier, kes lõpetas Argentinas neljandana. Tabelis järgnevad Jari-Matti Latvala ja Thierry Neuville. Ott Tänaku on esikolmikust 18 punkti kaugusel ja hoiab neljandat kohta.

Toimetaja: Siim Semiskar

Claudio Bravo
Penaltiseerias Portugali nullile jätnud Tšiili pääses finaali

Venemaal toimuval jalgpalli maailmajagude karikaturniiril jõudis esimesena finaali Lõuna-Ameerika meister Tšiili, kes lülitas nelja parema hulgas konkurentsist välja Euroopa tšempioni Portugali.

Uuendatud: 23:39
Karl Robert SaluriKarl Robert Saluri
Saluri võistkondliku EM-i eel: elu võimalus karikas pea kohale tõsta

Sellel laupäeval ja pühapäeval toimuvad Kadrioru staadionil mitmevõistluse võistkondlikud Euroopa meistrivõistlused. Karl Robert Saluri sõnul on Eesti kümnevõistlejatel suurepärane võimalus kodupubliku ees võidutseda.

Magnus Kirt
Magnus Kirt kutsuti Pariisi Teemantliiga etapile

Eesti odaviskaja Magnus Kirt osaleb laupäeval, 1. juulil Pariisis peetaval kergejõustiku Teemantliiga etapil, kus tal on kaheksa konkurenti.

Sergei ZenjovSergei Zenjov
Cracoviaga liitunud Zenjov: see on suur ja pika ajalooga klubi

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov liitus eile Poola kõrgliigaklubi Cracoviaga ning ütles klubile antud videointervjuus, et ees ootavad huvitavad ajad.

Russell Westbrook
Kolmikduublite kuningas Westbrook valiti MVP-ks

Korvpalliliiga NBA põhihooaja kõige väärtuslikumaks mängijaks nimetati esmakordselt Oklahoma City Thunderi mängujuht Russell Westbrook.

tennis
Novak DjokovicNovak Djokovic
Djokovic alustas Eastbourne’is võidukalt

Endine tennise maailma esireket Novak Djokovic alistas Eastbourne’is toimuval ATP turniiril teises ringis Kanada esindaja Vasek Pospisili (ATP 75.) 6:4, 6:3.