Ibrahim Mukunga Wachira sai Kõrvemaal suure võidu ({{commentsTotal}})

Ibrahim Wachira Mukunga
Ibrahim Wachira Mukunga Autor/allikas: Siim Solman

Kõrvemaa kevadjooksu uuele 18 km võistlusrajale tehti vääriline rajarekord, kui Ibrahim Mukunga Wachira läbis selle 58 minuti 42 sekundiga.

Teine koht läks Rauno Reinartile (SK Prorunner), kes kaotas keenialasele nelja minuti ja 51 sekundiga. Kolmas oli Jaanus Kallaste. Eelmise aasta Kevadjooksu võitja Kaupo Sasmin jäi neljandaks.

Naiste kiireim oli 18 km rajal Moonika Pilli (1:18.14). Teine oli Viivi-Anne Soots (Treeningpartner; 1:20.41) ja kolmas Kerti Kesküla (1:26.50).

Kohale tuli üle 800 jooksusõbra, võttes mõõtu 18 km, 9 km, 3,5 km ja lastejooksudes. Rada oli kevadine ja maastikult põnev. Jooks kulges mööda oose, pikem rada ületas kaks korda ka Soodla jõge ning käis ära Jussi kanarbiku nõmmel. Kes aega võttis, sai nautida vaateid.

Kõrvemaa Nelikürituse järgmine osavõistlus on triatlon, mis toimub 15. juulil.

Magnus Kirt
Magnus Kirt kutsuti Pariisi Teemantliiga etapile

Eesti odaviskaja Magnus Kirt osaleb laupäeval, 1. juulil Pariisis peetaval kergejõustiku Teemantliiga etapil, kus tal on kaheksa konkurenti.

Sergei ZenjovSergei Zenjov
Sergei Zenjov liitus Poola kõrgliigaklubiga

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov sõlmis lepingu Poola kõrgliigaklubi Cracoviaga.

tennis
Mattias SiimarMattias Siimar
Mattias Siimar on Poola turniiril alistanud juba kolm vastast

Mattias Siimar (ATP 1512.) jõudis Poolas Mragowos peetaval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril teise ringi.