Radwanska: Šarapova ei peaks Prantsusmaa lahtistele vabapääset saama ({{commentsTotal}})

Maria Šarapova
Maria Šarapova Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Maailma naiste tenniseedetabelis kaheksandal kohal oleva poolatari Agnieszka Radwanska meelest ei peaks Prantsusmaa lahtiste meistrivõistluste korraldajad Maria Šarapovale vabapääset andma.

Järgmisel nädalal Stuttgardis 15-kuuliselt dopingukeelu pausilt naasev venelanna pääseb wild cardiga ka Madridis ja Roomas toimuvatele turniiridele. Kas Šarapova lubatakse 28. mail algavale Prantsusmaa lahtistele, seda otsustavad võistluste korraldajad pärast 15. maid.

"Šarapovale ei tohiks suure slämmi turniiridele vabapääset anda, vaid ta peaks neile koha välja võitlema heade tulemustega, nagu kõik teisedki," lausus Radwanska. "Wild card peaks olema mõeldud neile, kes on maailma edetabelis madalale langenud haiguse või vigastuse tõttu, mitte dopingukaristust kandes."

30-aastasel Šarapoval võib avaneda võimalus Pariisis ennast põhitabelisse murda ka kvalifikatsiooni kaudu, kuid selleks peab ta 1. maiks olema WTA edetabelis piisavalt kõrgel kohal.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Eesti - Montenegro / Eesti võrkpallikoondis
Täiseduga jätkav Eesti murdis ka Ungari vastupanu

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis kodusel MM-valikturniiril neljanda võidu, kui alistas pärast kaotatud avageimi Ungari koondise 3:1 (20:25, 25:15, 25:20, 25:14).

Uuendatud: 22:18
sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.