Maailma esinumber Andy Murray kaotas Monte Carlos kindlast eduseisust ({{commentsTotal}})

Andy Murray
Andy Murray Autor: AFP/Scanpix

Maailma esitennisist, šotlane Andy Murray kaotas Monte Carlo Mastersi turniiri kolmandas ringis hispaanlasele Albert Ramos-Vinolasele (ATP 24.) 6:2, 2:6, 5:7.

Otsustavas kolmandas setis oli Murray 4:0 eduseisus, kuid 29-aastane hispaanlane võitis viimasest kaheksast geimist seitse ning pääses veerandfinaali, kus teda ootab horvaat Marin Cilic (ATP 8.). Küünarnukivigastusest taastunud Murray jaoks oli see esimeseks turniiriks pärast märtsikuist Indian Wellsi.

Konkurentsist langes ka maailma kolmas reket, šveitslane Stanislas Wawrinka, kes jäi 4:6, 4:6 alla uruguailasele Pablo Cuevasele. Cuevas kohtub veerandfinaalis prantslase Lucas Pouille'iga, ülejäänud kaks poolfinalisti otsustavad Novak Djokovic ja David Goffin ning Rafael Nadal ja Diego Schwartzman.

Anett Kontaveit
Hiilgavat mängu näidanud Kontaveit alistas maailma kuuenda reketi

Eesti esitennisist Anett Kontaveit (WTA 73.) alistas Stuttgardis toimuva kõrgetasemelise turniiri teises ringis maailma kuuenda tennisisti ning valitseva Prantsusmaa lahtiste tenniseturniiri võitja Garbine Muguruza 2:6, 7:6 (1), 6:1 ning pääses veerandfinaali.

Järgmine vastane võib olla ka Maria Šarapova!

Renoveeritud Kalevi spordihall.Renoveeritud Kalevi spordihall.
Renoveeritud Kalevi spordihalli avab Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama mõõduvõtt

Alates eelmise aasta veebruarist suletud olnud legendaarne Kalevi spordihall avab peagi külalistele uksed. 1962. aastal valminud hall on arhitektuurilise mälestisena riikliku kaitse all ja nii on hoone väliskuju jäänud sisuliselt muutumatuks. Sisulised muutused on aga enam kui aasta väldanud tööde käigus märgatavad.

Kirill Kotšegarov
Maagilise piiri alistanud Kotšegarov: haigusest tingitud puhkus tuli kasuks

Eesti triatleet Kirill Kotšegarov sai laupäeval Texases peetud Ironmani võistlusel tulemusega 7:59.32 viienda koha.

tennis
Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.
Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtiste kvalifikatsiooni vabapääsme

15-kuulise võistluskeelu järel võistlustulle naasev endine maailma esireket Maria Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtistele vabapääsme, aga mitte põhitabelisse, vaid kvalifikatsiooni.