Euroopa liiga: ManU jõudis lisaaja järel poolfinaali, Lyon vajas penalteid ({{commentsTotal}})

Manchester United, keskel Marcus Rashford
Manchester United, keskel Marcus Rashford Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Jalgpalli Euroopa liigas selgusid neljapäeva õhtul kõik neli poolfinalisti, kolm vastasseisu neljast läksid lisaajale.

Avamängus Belgia klubiga Anderlecht 1:1 viiki mänginud Manchester United asus korduskohtumist koduväljakul kümnendal minutil juhtima, kui täpne oli Henrikh Mkhitaryan. 32. minutil viigistas seisu Sofiane Hanni ning et normaalajal rohkem väravaid ei löödud, otsustati edasipääseja lisaajal. Inglismaa klubile tõi võidu Marcus Rashfordi tabamus 107. minutil. Unitedi võitu võib varjutada ründestaari Zlatan Ibrahimovici vigastus, mille tõsisus selgub ilmselt tänase päeva jooksul.

Istanbuli Besiktas alistas Lyoni Talisca kahe tabamuse toel 2:1, kuid kuna Prantsusmaal toimunud avamäng lõppes sama tulemusega, läks ka see vastasseis lisaajale, kus väravaid ei löödud. Penaltiseerias oli Lyon Türgi klubist üle 7:6.

Lisaajale läks ka Schalke ning Amsterdami Ajaxi vaheline kohtumine. Avamängu 2:0 võitnud Ajax lubas teise poolaja alguses endale kaks väravat lüüa ning jäi lisaaja 11. minutil kaotusseisu, kuid pääses Nick Viergeveri 111. ja Amin Younesi 120. minuti väravate toel siiski nelja parema hulka.

Ainsas veerandfinaalis, mis lisaajale ei läinud, mängisid Genk ja Celta Vigo 1:1 viiki. Poolfinaali pääses kodus 3:2 võitnud Hispaania klubi.

Jürgen Klopp Liverpooli Meistrite liiga eelsel treeningul.

Klopp loodab augud Liverpooli kaitses lappida

Eesti jalgpallikoondise kapteni Ragnar Klavani koduklubi Liverpool kohtub teisipäeval Meistrite liigas Moskva Spartakiga. Klubi peatreener Jürgen Klopp loodab, et hoolealused näitavad Venemaa pealinnas paremat kaitsemängu.