Rapla korvpallinaiskond jõudis tiitlist ühe võidu kaugusele ({{commentsTotal}})

Tallinna Ülikool - FCR Media/Rapla KK / Howard Frier
Tallinna Ülikool - FCR Media/Rapla KK / Howard Frier Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti naiste korvpalli meistriliigas jõudis FCR Media/Rapla KK naiskond neljapäevase 76:69 (15:11, 20:8, 17:20, 24:30) koduvõiduga Tallinna Ülikooli üle ühe sammu kaugusele tiitlist.

Mängu esimesel poolajal suutis Rapla naiskond oma kaitse korralikult lukku panna, kui vastastel lubati visata vaid 19 silma ja poolaeg võideti 35:19. Teisel poolajal küll Tallinna Ülikool sai oma rünnaku paremini käima, kuid Rapla naised suutsid edu hoida ja läksid kolme võiduni peetavat seeriat mängudega 2:1 juhtima.

Laina Mesila-Kaarmann viskas võitjate parimana 16 punkti ja hankis 8 lauapalli. Pirgit Püü kogus 14 silma, 6 korvisöötu, 5 lauapalli ja 5 vaheltlõiget. Francisca-Petronella Donders sai kirja 12 punkti, 7 lauapalli ja samuti 5 vaheltlõiget. Võimsa statistilise rea kogus ka Annika Köster, kes tõi 10 punkti, 8 lauapalli, 4 söötu ja koguni 8 vaheltlõiget.

Kaotajate poolel hiilgas kõik 40 minutit platsil viibinud ameeriklanna Samantha MacKay 37 punkti, 7 lauapalli, 7 korvisöödu, 5 vaheltlõike aga ka koguni 9 pallikaotusega.

FCR Media/Rapla KK saab võimaluse meistritiitlit tähistada laupäeval Tallinna Ülikooli spordihoones, kus seeria neljas mäng algab kell 19:00.

Toimetaja: Siim Semiskar