Juventus ja Monaco suutsid avamängus saadud edu hoida ({{commentsTotal}})

Torino Juventus
Torino Juventus Autor: AFP/Scanpix

Jalgpalli Meistrite liigas jõudsid Madridi klubide Reali ning Atletico kõrval poolfinaali Torino Juventus ja AS Monaco.

Juventus oli avakohtumises kodus alistanud Barcelona 3:0 ning nüüd piisas itaallastele võõrsil ka 0:0 viigist.

Monaco sai esimeses mängus võõrsil 3:2 jagu Dormundi Borussiast. Kordusmängus oldi kodus sakslastest üle 3:1. Monaco väravad lõid Kylian Mbappe 3., Radamel Falcao 17. ja Valere Germain 81. minutil. Borussia tabamus kanti 48. minutil Marco Reusi nimele.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Ilie Nastase eemaldamineIlie Nastase eemaldamine
Tenniseliit määras krõbeda suuvärgiga endisele esireketile ajutise keelu

Tennise Föderatsiooni karikasarja maailmaliiga teise grupi play-off-kohtumises mängule minema saadetud endisele maailma esireketile rumeenlasele Ilie Nastasele määrati ajutine keeld, mille kohaselt ei tohi ta ühelgi Rahvusvahelise Tenniseliidu (ITF) turniiril osaleda.

naiste korvpallifinaali võitis rapla
FCR Media/Rapla KK
Rapla naised krooniti Eesti meistriks korvpallis

Eesti naiste korvpalli meistriliiga finaalseeria neljandas mängus alistas FCR Media/Rapla KK võõrsil Tallinna Ülikooli võistkonna 92:80 (25:18, 29:20, 15:21, 23:21) ja võitis kogu seeria kolm-üks.

Uuendatud: 22:03
Rain VeidemanRain Veideman
Veidemaniga vaid võite tunnistanud Udine jäi napilt play-off'ist välja

Hooaja kuue võiduga järjest lõpetanud Eesti korvpallikoondislase Rain Veidemani koduklubi Udine alistas viimases voorus kodus Bologna Kontatto 82:68 (21:18, 21:11, 23:21, 17:18), aga jäi play-off'ist siiski välja.

tennis
Rafael NadalRafael Nadal
Mastersi finaali jõudnud Nadal püüdis kinni Federeri rekordi

Endine meeste tennise maailma esireket Rafael Nadal jõudis karjääri jooksul 44. korda Masters-turniiri finaali ja püüdis sellega kinni vana rivaali Roger Federeri tippmargi.