Eelmise aasta autoralli MM-pronks on pääsemas Hyundai rooli ({{commentsTotal}})

Andreas Mikkelsen
Andreas Mikkelsen Autor/allikas: AFP/Scanpix

Eelmisel aastal prantslase Sebastien Ogier järel autoralli MM-sarjas pronksile tulnud norralane Andreas Mikkelsen testib reedel Hyundai WRC masinat.

Hyundai põhisõitjateks on belglane Thierry Neuville, hispaanlane Dani Sordo ja uusmeremaalane Hayden Paddon, kuid 27-aastast Mikkelseni oodatakse starti mais toimuval Portugali rallil.

Oma karjääri jooksul kolm MM-rallit võitnud norralane jäi töötuks mullu, kui mehe leivaisa Volkswagen tõmbus sarjast tagasi. Tänavu on Mikkelsen osalenud kahel MM-rallil WRC2 klassi Škodaga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Eesti - Montenegro / Eesti võrkpallikoondis
Täiseduga jätkav Eesti murdis ka Ungari vastupanu

Eesti meeste võrkpallikoondis teenis kodusel MM-valikturniiril neljanda võidu, kui alistas pärast kaotatud avageimi Ungari koondise 3:1 (20:25, 25:15, 25:20, 25:14).

Uuendatud: 22:18
sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.