Valverde võitis neljandat aastat järjest Fleche Wallone, Kangert 132. ({{commentsTotal}})

Alejandro Valverde
Alejandro Valverde Autor/allikas: AFP/Scanpix

Kuulsa Belgia ühepäevasõidu Fleche Wallone võitis neljandat aastat järjest Alejandro Valverde. Kokku on Movistaris sõitva hispaanlase nimel viis esikohta.

Valverde pani 204,5 km pikkusel võidusõidul oma paremuse maksma Mur de Huy nime kandva lõputõusu viimasel paarisajal meetril, vahendas Rattauudised.ee.

Teise koha sai Daniel Martin (Quick-Step Floors) ja kolmandana lõpetas Dylan Teuns (BMC). Lõpus oli pikalt eest ära Luksemburgi meister Bob Jungels (Quick-Step Floors) – 3 km enne finišit oli tema edu 25 sekundit -, kes aga lõputõusu alguses peagrupi poolt kinni püüti.

Ainsa eestlasena stardis olnud Tanel Kangert (Astana) sai 132. koha, kaotades Valverdele 6.42. Astana parimana ületas Jakob Fuglsang finišijoone 22. positsioonil (+0.16). Pühapäeval peaks Kangert startima Liege-Bastogne-Liege klassikul.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Võrkpalli MM-valikmäng Eesti - Rumeenia / Eesti võrkpallikoondis
Tasavägises kohtumises Montenegro alistanud Eesti jätkab täiseduga

Tallinnas toimuval võrkpalli maailmameistrivõistluste valikturniiril sai Eesti koondis kolmandas voorus 3:0 jagu Montenegrost.

VIDEO | Kas Anett Kontaveit on tulevane top20 mängija?

Rahvusvahelist naiste tipptennist korraldav WTA postitas oma Twitteri kontole video rubriigis "On the rise" ehk "Tõusuteel", kus tutvustatakse eestlanna Anett Kontaveidi hiljutist kerkimist maailma teravaima tipu kandadele.

Heitjate seeriavõistluse I etapp / Magnus KirtHeitjate seeriavõistluse I etapp / Magnus Kirt
Kirt sai Riias ligi 82-meetrise odakaarega kolmanda koha

Riias toimunud kergejõustikuvõistlustel pälvis Magnus Kirt meeste odaviskes 81.93-ga kolmanda koha.

tennis
Viktoria AzarenkaViktoria Azarenka
Azarenka naaseb tippsporti Hispaanias

Endine maailma esireket Viktoria Azarenka naaseb pärast emaks saamist tippsporti juunis Mallorcal toimuval turniiril.