TTÜ peatreener: me ei suutnud suurt tahtmist peast jalgadesse viia ({{commentsTotal}})

Esmakordselt Eesti meeste korvpallimeistrivõistlustel nelja parema hulka pääsenud Pärnu Sadam oli veerandfinaalis mängudega 3:0 üle TTÜ meeskonnast.

Tänane kohtumine Pärnu spordihallis möödus esimestest minutitest peale võõrustajate kontrolli all. Poolajaks juhtis Pärnu 40:28 ja teisel poolajal vahe vaid kasvas, parimal juhul 32 punktile ning oli lõpuks 85:61. "Me olime kahes mängus võidule lähedal, kuid ei saanud seda kätte," ütles TTÜ peatreener Rait Käbin ETV spordisaatele. "Tahtmine oli nii suur, et me ei suutnud seda peast jalgadesse viia."

Pärnu ootab poolfinaalivastast paarist Kalev/Cramo - Rakvere Tarvas/Palmse Metall. "Suure tõenäosusega kohtume Kalev/Cramoga," ennustas pärnakate juhendaja Heiko Rannula. "Mis strateegiat seal olla saab, tuleb nii kõvasti mängida, kui torust tuleb. Meil on omad väikesed plussid ka olemas, mille püüame ära kasutada."

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Reena PärnatReena Pärnat
Reena Pärnat võitis GP-etapil Baltimaade rekordiga kvalifikatsiooni

Sel nädalal toimub Poolas vibulaskmise Euroopa karikasarja esimene etapp. Reena Pärnat lasi kvalifikatsioonis 659 punkti ja edestas järgmist laskurit koguni 17 punktiga. Tulemus märgib ühtlasi ka uut Eesti ja Baltimaade rekordit.

Renoveeritud Kalevi spordihall.Renoveeritud Kalevi spordihall.
Renoveeritud Kalevi spordihalli avab Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama mõõduvõtt

Alates eelmise aasta veebruarist suletud olnud legendaarne Kalevi spordihall avab peagi külalistele uksed. 1962. aastal valminud hall on arhitektuurilise mälestisena riikliku kaitse all ja nii on hoone väliskuju jäänud sisuliselt muutumatuks. Sisulised muutused on aga enam kui aasta väldanud tööde käigus märgatavad.

tennis
Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.
Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtiste kvalifikatsiooni vabapääsme

15-kuulise võistluskeelu järel võistlustulle naasev endine maailma esireket Maria Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtistele vabapääsme, aga mitte põhitabelisse, vaid kvalifikatsiooni.