Pärnu Sadam marssis veenva võiduga poolfinaali ({{commentsTotal}})

TTÜ KK - Pärnu Sadam
TTÜ KK - Pärnu Sadam Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti meeste korvpallimeistrivõistluste veerandfinaalseeria kolmandas kohtumises sai Pärnu Sadam kodus 85:61 (24:18, 16:10, 26:11, 19:22) jagu TTÜ-st ning kindlustas mängudega 3:0 koha nelja parema hulgas.

Juba põhiturniiril neljast omavahelisest matšist kolm võitnud pärnakate resultatiivseimad mängijad olid täna Saimon Sutt 21 ja Reinar Hallik 15 punktiga. Domagoj Bubalo arvele kanti 14 silma ning 10 lauapalli. Tallinlaste suurimateks skooritegijateks osutusid Toomas Raadik 12 ja Joonas Järväläinen 11 punktiga.

Seeria esimesed kaks kohtumist lõppesid Pärnu 82:74 ja 87:78 paremusega. Põhihooajal olid pärnakate võidunumbrid 82:79, 76:67 ja 85:71 ning üks mäng lõppes tudengite 89:71 paremusega.

Poolfinaalis ootab Pärnut suure tõenäosusega ees tiitlikaitsja Kalev/Cramo, kellele põhiturniiril kaotati 62:94 ja 71:74. Hetkel juhivad kalevlased oma veerandfinaalseeriat Rakvere Tarvas/Palmse Metalli vastu mängudega 2:0.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch