VIDEO | Siim-Sander Vene koduklubi hooaeg lõppes suure kaotusega ({{commentsTotal}})

Siim-Sander Vene (paremal)
Siim-Sander Vene (paremal) Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Siim-Sander Vene koduklubi Nižni Novgorodi jaoks kulmineerus Ühisliiga hooaeg kurval noodil, sest viimases voorus kaotati võõrsil Minski Tsmokile suurelt 52:77 (30:11, 14:14, 16:13, 17:14).

Nižni Novgorod ei olnud kordagi eilse mängu jooksul eduseisus ja juba avaveerandi lõpuks kasvas Valgevene klubi edu 19 silmale. Seda ei suudetud oluliselt vähendada ja järgmiste veerandaegade jooksul ja lõpuks oli vahe veerandsada punkti.

Tsmokil oli selgelt parem visketabavus väljakult (48% vs 33%) ja vastast edestati ka lauavõitluses 39:34. Resultatiivseid söötu jagas kodumeeskond 22 ja Nižni Novgorod ainult üheksa.

Vene viibis platsil pea 24 minutit, viskas kuus punkti (kahesed 3/10, kolmesed 0/2), võttis kolm lauapalli, andis ühe resultatiivse söödu, tegi kaks pallikaotust ja kaks isiklikku viga.

Terve hooaja peale keskmiselt viskas 10,4 punkti, võttis 2,7 lauapalli ja jagas 2,0 resultatiivset söötu mängus. Keskmiseks kasuteguriks kujunes 9,4 ja pluss-miinus reitinguks -5,2.

Vaata Tsmoki ja Nižni Novgorodi mängu tipphetki:

Nižni Novgorod lõpetas põhiturniiri kaheksa võidu ja 16 kaotusega ning edasipääsust tuleb suu puhtaks pühkida. Tsmoki tõusis bilansilt (5-18) võrdsesse seisu Kalev/Cramoga. Mõlemal on pidada veel üks kohtumine.