Mängu lõppu kontrollinud Pärnu võttis TTÜ vastu teise võidu ({{commentsTotal}})

TTÜ KK - Pärnu Sadam
Vaata galeriid
29 pilti

Koduses korvpalli meistriliigas alistas Pärnu Sadam TTÜ 87:78 ning asus veerandfinaalseeriat 2:0 juhtima.

Esimene veerand kuulus 24:19 Pärnu meeskonnale ja pooajale mindi Heiko Rannula hoolealuste 40:37 eduseisus, kirjutab Basket.ee. Riietusruumist väljusid energilisemalt TTÜ mehed ja haarasid enne otsustavad veerandaega 58:55 edu.

Seitse minutit enne mängu lõppu suurendasid TTÜ mängijad vahe juba kaheksapunktiliseks, kuid Pärnu näitas hambaid ning 9:0 spurdi toel haaras initsiatiivi enda kätte. Mängu lõpp kuulus pärnakatele ja 87:78 võiduga mindi veerandfinaalseeriat 2:0 juhtima.

Võitjatele tõi Edvinas Seskus 21 ja Reinar Hallik 19 punkti. Domagoj Bubalo lisas 18 punkti ja 8 lauda. TTÜ kasuks viskas Kiur Akenpärg 21 punkti.

Järgmine veerandfinaalkohtumine mängitakse teisipäeval Pärnus.

Tom Dumoulin ja Nairo Quintana
Movistari õnnestunud rünnak tõstis Quintana Giro liidriks

Itaalia velotuuri 191 km pikkuse mägise 19. etapi Innichenist Piancavallosse võitis ajaga 4:53.00 Mikel Landa (Sky).

VIDEO | Kas Anett Kontaveit on tulevane top20 mängija?

Rahvusvahelist naiste tipptennist korraldav WTA postitas oma Twitteri kontole video rubriigis "On the rise" ehk "Tõusuteel", kus tutvustatakse eestlanna Anett Kontaveidi hiljutist kerkimist maailma teravaima tipu kandadele.

Heitjate seeriavõistluse I etapp / Magnus KirtHeitjate seeriavõistluse I etapp / Magnus Kirt
Kirt sai Riias ligi 82-meetrise odakaarega kolmanda koha

Riias toimunud kergejõustikuvõistlustel pälvis Magnus Kirt meeste odaviskes 81.93-ga kolmanda koha.

tennis
Viktoria AzarenkaViktoria Azarenka
Azarenka naaseb tippsporti Hispaanias

Endine maailma esireket Viktoria Azarenka naaseb pärast emaks saamist tippsporti juunis Mallorcal toimuval turniiril.