Mängu lõppu kontrollinud Pärnu võttis TTÜ vastu teise võidu ({{commentsTotal}})

Koduses korvpalli meistriliigas alistas Pärnu Sadam TTÜ 87:78 ning asus veerandfinaalseeriat 2:0 juhtima.

Esimene veerand kuulus 24:19 Pärnu meeskonnale ja pooajale mindi Heiko Rannula hoolealuste 40:37 eduseisus, kirjutab Basket.ee. Riietusruumist väljusid energilisemalt TTÜ mehed ja haarasid enne otsustavad veerandaega 58:55 edu.

Seitse minutit enne mängu lõppu suurendasid TTÜ mängijad vahe juba kaheksapunktiliseks, kuid Pärnu näitas hambaid ning 9:0 spurdi toel haaras initsiatiivi enda kätte. Mängu lõpp kuulus pärnakatele ja 87:78 võiduga mindi veerandfinaalseeriat 2:0 juhtima.

Võitjatele tõi Edvinas Seskus 21 ja Reinar Hallik 19 punkti. Domagoj Bubalo lisas 18 punkti ja 8 lauda. TTÜ kasuks viskas Kiur Akenpärg 21 punkti.

Järgmine veerandfinaalkohtumine mängitakse teisipäeval Pärnus.

Vaata otse: POrtugal juhib uus-meremaa vastu kahe väravaga
Markelle Fultz ja NBA komissar Adam SilverMarkelle Fultz ja NBA komissar Adam Silver
Soomlane valiti NBA draftis seitsmendana, Butler lahkus Bullsist

Möödunud öösel leidis Brooklynis aset järjekordne korvpalliliiga NBA draft. Esimese kümne valitu hulka kuulus kaks eurooplast.

BFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasaBFC Daugavpilsi buss põles Lätis maatasa
FOTO | Noori Läti jalgpallureid vedanud buss põles maatasa

Karikamängult naasnud BFC Daugavpilsi üht noortevõistkonda vedanud buss süttis eile põlema.

võrkpallitriumf
Gheorghe Cretu
Cretu: praegust koondist ei saa kolme aasta tagusega võrrelda

Eesti meeste võrkpallikoondis naasis täna Mehhikost Maailmaliiga kolmanda tugevusgrupi meistritena. Koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis ERR-ile, et on koondis kolme aasta jooksul märgatavalt arenenud.

Uuendatud: 22:15
tennis
Petra KvitovaPetra Kvitova
Kvitova jõudis esimest korda pärast noarünnakut taas WTA turniiri finaali

Möödunud detsembris oma kodus noarünnaku ohvriks langenud tšehhitar Petra Kvitova jõudis esimest korda pärast intsidenti taas WTA turniiri finaali.