Mercedesed vallutasid Bahreinis esirea, kiireim oli Bottas ({{commentsTotal}})

Valtteri Bottas
Valtteri Bottas Autor/allikas: AFP/Scanpix

Vormel-1 etapil Bahreinis stardivad homsele võistlusele kahelt esimeselt positsioonilt Mercedese piloodid.

Kvalifikatsiooni võitis ajaga 1.28,769 soomlane Valtteri Bottas, kes edestas britti Lewis Hamiltoni 0,023 sekundiga. Kolmas oli sakslane Sebastian Vettel, kaotades oma esimese ajasõidu võidu teeninud Bottasele 0,478 sekundiga.

Viimati startis soomlane parimalt kohalt 2008. aastal Silverstone'is, kui kvalifikatsiooni võitis McLareni rooli keeranud Heikki Kovalainen.

Penaltiseerias Portugali nullile jätnud Tšiili pääses finaali

Venemaal toimuval jalgpalli maailmajagude karikaturniiril jõudis esimesena finaali Lõuna-Ameerika meister Tšiili, kes lülitas nelja parema hulgas konkurentsist välja Euroopa tšempioni Portugali.

Uuendatud: 23:39
Karl Robert SaluriKarl Robert Saluri
Saluri võistkondliku EM-i eel: elu võimalus karikas pea kohale tõsta

Sellel laupäeval ja pühapäeval toimuvad Kadrioru staadionil mitmevõistluse võistkondlikud Euroopa meistrivõistlused. Karl Robert Saluri sõnul on Eesti kümnevõistlejatel suurepärane võimalus kodupubliku ees võidutseda.

Magnus Kirt
Magnus Kirt kutsuti Pariisi Teemantliiga etapile

Eesti odaviskaja Magnus Kirt osaleb laupäeval, 1. juulil Pariisis peetaval kergejõustiku Teemantliiga etapil, kus tal on kaheksa konkurenti.

Sergei ZenjovSergei Zenjov
Cracoviaga liitunud Zenjov: see on suur ja pika ajalooga klubi

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov liitus eile Poola kõrgliigaklubi Cracoviaga ning ütles klubile antud videointervjuus, et ees ootavad huvitavad ajad.

Russell Westbrook
Kolmikduublite kuningas Westbrook valiti MVP-ks

Korvpalliliiga NBA põhihooaja kõige väärtuslikumaks mängijaks nimetati esmakordselt Oklahoma City Thunderi mängujuht Russell Westbrook.

tennis
Novak DjokovicNovak Djokovic
Djokovic alustas Eastbourne’is võidukalt

Endine tennise maailma esireket Novak Djokovic alistas Eastbourne’is toimuval ATP turniiril teises ringis Kanada esindaja Vasek Pospisili (ATP 75.) 6:4, 6:3.