Maratonmatšis valgevenelanna alistanud Kontaveit jõudis Šveitsis finaali ({{commentsTotal}})

Anett Kontaveit
Anett Kontaveit Autor/allikas: AP/Scanpix

Šveitsis Bielis toimuval WTA tenniseturniiril alistas Anett Kontaveit (WTA 99) 6:4, 4:6, 7:5 valgevenelanna Aliaksandra Sasnovitši (WTA 108) ning jõudis finaali.

Kaks tundi ja 25 minutit kestnud kohtumises nähti esimeses setis ühte servimurret, mille kümnendas geimis tegi Kontaveit. Teist setti läks eestlanna juhtima 1:0, kuid jäi taha 1:5. Seejärel õnnestus Kontaveidil üks servigeim tagasi võita, kuid sellest ei piisanud.

Kolmandas setis läks Kontaveit 0:2 kaotusseisust ette 3:2, kuid kaotas 3:3 viigiseisul enda servigeimi. Eestlanna ei lasknud ennast sellest häirida ning murdis vastase servi kohe tagasi. Viimaseks jäänud 12. geimis oli Kontaveidil valgevenelanna servil neli matšpalli, millest viimase ta ka realiseeris.

Finaalis kohtub Kontaveit tšehhitaride duelli Barbora Strycova (WTA 18) - Marketa Vondrousova (WTA 233) võitjaga.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

maadluse mm
Epp Mäe
Epp Mäe kaotas pronksimatši ja sai MM-il viienda koha

Epp Mäe teenis Pariisis peetaval maadluse MM-il naiste raskekaalus viienda koha, kui jäi kolmanda koha matšis alla jaapanlannale Hiroe Suzukile 0:6.

Uuendatud: 22:12
em-finaalturniir algab
Kert Toobal
Toobal: selliseid kaotusseise pole olemas, kust me välja ei võiks tulla

Eesti meeste võrkpallikoondis alustab homme Poolas EM-finaalturniiri, kus esimeseks alagrupivastaseks on põhjanaaber Soome.

PREMIUM LIIGA
Nõmme Kalju - Tallinna FC Flora
FOTOD | Flora võitis Kaljut ja kasvatas edu juba 10 punkti peale

Jalgpalli Premium liigas vooru keskses duellis sai Tallinna Flora võõrsil 1:0 võidu oma lähima konkurendi Nõmme Kalju üle. Meistrivõistluste liidri ainsa värava lõi juba kuuendal minutil Rauno Alliku.

Uuendatud: 22:14
tennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Ivanov jõudis Poolas veerandfinaali

Vladimir Ivanov (ATP 425.) jõudis Poolas Poznanis  peetaval 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF turniiril kaheksa parema hulka.