Jõgeva rahvajooksu võitis Rauno Reinart ({{commentsTotal}})

Jooksmine
Jooksmine Autor: Siim Semiskar/ERR SPORT

Täna toimunud 4. Jõgeva rahvajooksul näitas oma ülevõimu spordiklubi PruRunner esindaja Rauno Reinart, kes võitis 10,4 km pikkuse distantsi ajaga 34.12,7.

Juba nädala tagasi Haapsalu maanteejooksul head minekut näidanud Reinart läbis täna kilomeetreid keskmiselt 3.17-ga ja edestas teisena lõpetanud Janar Juhkovit Treeningpartnerist ligi kahe minutiga. “Võit tuli kergelt. Jooksin kohe teistel eest ära ja sain soolojooksu teha. Tunne oli hea ja kerge ja täitsa tühjaks ei pidanud jooksma võidu jaoks,” ütles Reinart ajakirja Jooksja Jooksuportaalile.

Janar Juhkovi lõpuaeg oli täna 36.08,1. Mees pidas tänast jooksu oma elu raskeimaks 10 km distantsiks. “Põldudel künkad, mistõttu pidi otsima, kuhu astuda. Juba kolmandal kilomeetril ootas ees esimene tõus, millega ma ei olnud arvestanud ja karjääris püstloodis tõus. See võttis ikka kõhus keerama. Hiljem tuli veel umbes 1,5 km vastutuules joosta,” kirjeldas Juhkov rajaolusid.

Kolmanda koha sai 49-aastane vanameister Vjatšeslav Košelev ajaga 36.52,1, olles ühtlasi M40 vanuseklassi võitja.

Naistest võitis Jõgeva rahvajooksu N40 vanuseklassi kuuluv Marge Türn ajaga 46.17,4. Järgnesid samasse vanuseklassi kuuluv Kai Saar 47.57,3-ga ja kuni 16-aastaste neidude parim Niina Solopajeva 47.59,3-ga.

Toimetaja: Anders NõmmMartti Juhkami
Martti Juhkami leidis endale uue ja parema klubi

Võrkpallurid Martti Juhkami ja Renee Teppan aitasid nädalavahetusel Innsbrucki Hypo Tirolil võita kümnenda Austria meistritiitli. Innsbruck alistas finaalseerias mängudega 4:1 Bleiburgi, viimaseks jäänud kohtumises tõi nurgaründaja Juhkami võitjatele 16 punkti.

tennis
Vladimir IvanovVladimir Ivanov
Ivanov ei kaotanud Usbekistanis avaringis geimigi

Vladimir Ivanov alustas Usbekistanis peetavat 25 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiri kindla võiduga.