Button võib kerkida Schumacheriga ühele pulgale ({{commentsTotal}})

Jenson Button
Jenson Button Autor: Reuters/Scanpix

Kui eksmaailmameistrist Jenson Buttonist saab Monaco GP etapil McLarenis Fernando Alonso asendaja, siis tõuseb britt Michael Schumacheriga sõitude arvu osas ühele pulgale.

Praegu on seitsmekordselt maailmameistril kirjas 306 starti, mida on võrreldes Buttoniga ühe võrra rohkem. Vastavat edetabelit juhib Rubens Barrichello 322 etapiga.

Mullu tippspordist taandunud 37-aastane britt tegutseb endiselt McLareni juures ning tiimi sõitjakoht avaneb mais toimuval Monaco GP-l seetõttu, et Alonso osaleb samal ajal Indy 500 võidukihutamisel.

Toimetaja: Ivo DobkevitschReena PärnatReena Pärnat
Reena Pärnat võitis GP-etapil Baltimaade rekordiga kvalifikatsiooni

Sel nädalal toimub Poolas vibulaskmise Euroopa karikasarja esimene etapp. Reena Pärnat lasi kvalifikatsioonis 659 punkti ja edestas järgmist laskurit koguni 17 punktiga. Tulemus märgib ühtlasi ka uut Eesti ja Baltimaade rekordit.

Renoveeritud Kalevi spordihall.Renoveeritud Kalevi spordihall.
Renoveeritud Kalevi spordihalli avab Kalev/Cramo ja Pärnu Sadama mõõduvõtt

Alates eelmise aasta veebruarist suletud olnud legendaarne Kalevi spordihall avab peagi külalistele uksed. 1962. aastal valminud hall on arhitektuurilise mälestisena riikliku kaitse all ja nii on hoone väliskuju jäänud sisuliselt muutumatuks. Sisulised muutused on aga enam kui aasta väldanud tööde käigus märgatavad.

tennis
Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.Maria Šarapova 2014. aastal Prantsusmaa lahtiste võidukarikaga.
Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtiste kvalifikatsiooni vabapääsme

15-kuulise võistluskeelu järel võistlustulle naasev endine maailma esireket Maria Šarapova saab ilmselt Prantsusmaa lahtistele vabapääsme, aga mitte põhitabelisse, vaid kvalifikatsiooni.