Kalev/Cramo ja Rapla astusid selge sammu poolfinaali suunas ({{commentsTotal}})

Mickell Gladness
Mickell Gladness Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

BC Kalev/Cramo ja Avis Utilitas Rapla teenisid Eesti korvpalli meistriliiga veerandfinaalides selged võidud ja asusid oma seeriaid mängudega kaks-null juhtima.

Kalev/Cramo sai võõrsil jagu Rakvere Tarvas/Palmse Metall võistkonnast 89:67 (19:18, 24:15, 31:21, 15:13). Kalev/Cramo parimate vahel jagunesid punktid üsna võrdselt, resultatiivseim oli 13 silma ja kaheksa lauapalliga Mickell Gladness. Siim-Markus Post tõi kaotajatele 22 punkti.

Rapla meeskond oli võõrsil veel kindlamalt 99:70 (20:24, 34:6, 21:10, 24:30) parem BC Valga-Valka/Maks&Mooritsast. Rasham Suarez tõi võitjatele 23 punkti. Kristaps Kanbergsi ja Rain Raadiku (Valga-Valka) nimele jäi 12 silma.

Veerandfinaalid mängitakse kolme võiduni. Teistes seeriates juhivad Tartu Ülikool TLÜ/Kalevi ja Pärnu Sadam TTÜ vastu üks-null.

Magnus Kirt
Magnus Kirt kutsuti Pariisi Teemantliiga etapile

Eesti odaviskaja Magnus Kirt osaleb laupäeval, 1. juulil Pariisis peetaval kergejõustiku Teemantliiga etapil, kus tal on kaheksa konkurenti.

Sergei ZenjovSergei Zenjov
Sergei Zenjov liitus Poola kõrgliigaklubiga

Eesti jalgpallikoondise ründaja Sergei Zenjov sõlmis lepingu Poola kõrgliigaklubi Cracoviaga.

tennis
Mattias SiimarMattias Siimar
Mattias Siimar on Poola turniiril alistanud juba kolm vastast

Mattias Siimar (ATP 1512.) jõudis Poolas Mragowos peetaval 15 000 USA dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i tenniseturniiril teise ringi.