Penaltipunktil eksinud Monaco võttis Dortmundist väärt võidu ({{commentsTotal}})

AS Monaco
AS Monaco Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Eilse pommiplahvatuse tõttu tänaseks lükatud jalgpalli Meistrite liiga veerandfinaali avakohtumises sai AS Monaco võõrsil 3:2 jagu Dortmundi Borussiast.

Kylian Mbappe viis Monaco 19. minutil juhtima ning 35. minutil läksid külalised Sven Benderi omaväravast ette 2:0. Ousmane Dembele vähendas 57. minutil sakslaste kaotusseisu, kuid 79. minutil lõi Kylian Mbappe oma teise värava. Dortmundi lootused hoidis korduskohtumiseks elus Shinji Kagawa tabamus 84. minutil.

Monacol oli hea võimalus ka neljas värav lüüa, kuid Fabinho ei suutnud 17. minutil penaltit realiseerida.

Täna Eesti aja järgi kell 21.45 peetakse veel kaks kohtumist, kus lähevad vastamisi Madridi Atletico - Leicester City ja Müncheni Bayern - Madridi Real.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch