Wilson ja Ogier probleemidest: nüüd tuleb tiimil kõvasti tööle hakata ({{commentsTotal}})

Mehaanikud Ott Tänaku masina kallal
Mehaanikud Ott Tänaku masina kallal Autor/allikas: M-Sport

M-Sporti rallivõistkonna boss Malcolm Wilson sõnas pärast Korsika rallit, et etapil avaldunud tehniliste tagasilöökide valguses tuleb nüüd kõvasti tööle asuda.

Valitsev maailmameister Sebastien Ogier lõpetas küll teisena, kuid teda tabasid hüdraulika- ja elektriprobleemid ja seetõttu pidi prantslane esikohaheitluse asemel keskenduma teise koha kaitsmisele, mis tal napilt ka õnnestus.

Jamasid oli ka tema võistkonnakaaslastel Ott Tänakul ja Elfyn Evansil. Pärast reedest katkestamist streikis laupäeval eestlase masina mootor ja Evansile valmistas avapäeval peavalu hüdraulika.

"Meil oli nädalavahetusel veidi liiga palju probleeme, mitte ainult meie autol, vaid ka mõlemal meeskonnakaaslasel, nii et kindlasti peab tiim nende kallal kõvasti tööd tegema," lausus Ogier väljaandele Autosport. "Me ei taha seda olukorda ja stressi enam kogeda."

Meeskonna juht Wilson tunnustas Ogier'd ja tema kaardilugejat Julien Ingrassiat, et katsumustest hoolimata kõrgel positsioonil lõpetati. "See oli meeskonna jaoks väga nõudlik nädalalõpp. Me kogesime probleeme, mida pole varem esinenud ja ma võin kinnitada, et järgmise etapi eel teeb tiim kõvasti tööd," lausus Wilson.

"Peame avaldama kiitust Sebastienile ja Julienile töö eest, mida nad siin väga rasketes oludes tegid. Teine koht näitab, kui pühendunud ja keskendunud nad mõlemad on," jätkas tiimipealik. "Järgmisel nädalal on meil viis testipäeva, kus tegeleme auto arendamise ja siin avaldunud probleemide lahendamisega."

Ogier tundis veel heameelt auto käitumise üle asfaldil. "Ma arvan, et asjad liiguvad meie jaoks õiges suunas. Siia tulles ütlesin, et mul on asfaldil hea tunne. Ma uskusin, et meil on võimalik tulemust teha ja mul oli õigus," ütles Hyundai piloodi Thierry Neuville'i järel teiseks tulnud prantslane.

"Meil oli piisavalt kiirust, et Thierry'ga sel nädalavahetusel võidelda. Sõitsime enam-vähem võrdselt, olime temast probleemi tekkedes mõned sekundid maas, nii et võitlesime võidu nimel."

Toimetaja: Siim Boikov



Sõudmine
Raja ning Endrekson pääsesid EM-il poolfinaali

Tšehhis Racices tehti täna algust sõudmise Euroopa meistrivõistlustega. Eesti koondis võtab EM-ist osa kahe paatkonnaga, kahepaat koosseisus Allar Raja ning Tõnu Endrekson said oma eelsõidus kolmanda koha.

Uuendatud: 11:43 
VIDEO | Kas Anett Kontaveit on tulevane top20 mängija?

Rahvusvahelist naiste tipptennist korraldav WTA postitas oma Twitteri kontole video rubriigis "On the rise" ehk "Tõusuteel", kus tutvustatakse eestlanna Anett Kontaveidi hiljutist kerkimist maailma teravaima tipu kandadele.

Wayne Rooney (vasakul) ja Gareth SouthgateWayne Rooney (vasakul) ja Gareth Southgate
Inglismaa koondise peatreener jättis Rooney koosseisust välja

Inglismaa jalgpallikoondise peatreener Gareth Southgate teatas MM-valikmänguks Šotimaaga ning sõpruskohtumiseks Prantsusmaaga meeskonna koosseisu, kust jäi välja Wayne Rooney.

tennis
Viktoria AzarenkaViktoria Azarenka
Azarenka naaseb tippsporti Hispaanias

Endine maailma esireket Viktoria Azarenka naaseb pärast emaks saamist tippsporti juunis Mallorcal toimuval turniiril.