Eesti judoka sai juunioride Euroopa karikaetapil teise koha ({{commentsTotal}})

German Duran (vasakul) poodiumil.
German Duran (vasakul) poodiumil. Autor/allikas: Erakogu

Itaalias Lignanos peetud juunioride judo Euroopa karikaetapil sai German Duran kehakaalus -81 kg teise koha.

Inglismaal õppiv noormees alistas esmalt neli vastast alagrupis. Seejärel poolfinaalis ipponiga ungarlase Marton Veresi. Finaalkohtumine oli võrdväärne, ent vastane Matthias Casse jäi seekord
peale.

Samal turniiril kehakaalus -73 kg maadelnud Nikita Pikulenko piirdus esimese ringiga.

Samal ajal toimus Tšehhis Teplices kadettide samaväärne turniir, kus Eestit esindas koguni üheksa noorsportlast. Parima koha, seitsmenda, võitlesid välja Karl Tüksammel kaalukategoorias -81 kg ning Ralf Stiven Viru kehakaalus -73 kg.

Sebastian Vettel

Monaco GP-l võidutses Vettel, Ferrarile kaksikvõit

Monacos toimunud vormel-1 etapil võtsid kaksikvõidu Ferrari piloodid, sakslane Sebastian Vettel ja soomlane Kimi Räikkönen, keda finišis lahutas 3,145 sekundit.

Tom DumoulinTom Dumoulin

Eraldistardist sõit tõstis Dumoulini Itaalia velotuuri võitjaks

Tänavuse Itaalia velotuuri ehk Giro d'Italia võitis hollandlane Tom Dumoulin (Sunweb), kes kerkis esimeseks täna kavas olnud viimasel etapil.