Eesti judoka sai juunioride Euroopa karikaetapil teise koha ({{commentsTotal}})

German Duran (vasakul) poodiumil.
German Duran (vasakul) poodiumil. Autor/allikas: Erakogu

Itaalias Lignanos peetud juunioride judo Euroopa karikaetapil sai German Duran kehakaalus -81 kg teise koha.

Inglismaal õppiv noormees alistas esmalt neli vastast alagrupis. Seejärel poolfinaalis ipponiga ungarlase Marton Veresi. Finaalkohtumine oli võrdväärne, ent vastane Matthias Casse jäi seekord
peale.

Samal turniiril kehakaalus -73 kg maadelnud Nikita Pikulenko piirdus esimese ringiga.

Samal ajal toimus Tšehhis Teplices kadettide samaväärne turniir, kus Eestit esindas koguni üheksa noorsportlast. Parima koha, seitsmenda, võitlesid välja Karl Tüksammel kaalukategoorias -81 kg ning Ralf Stiven Viru kehakaalus -73 kg.

Dortmundi Borussia
Dortmundi Borussia tuli Saksamaa karikavõitjaks

Viimased kolm hooaega Saksamaa karikafinaalis kaotajaks jäänud Dortmundi Borussia lõpetas kurva seeria, kui alistas laupäeval Frankfurdi Eintrachti 2:1.

sõudmise em
Allar Raja
Allar Raja võistles täna EM-il nii kahe- kui ka neljapaadis

Tšehhis Racices toimuvatel sõudmise Euroopa meistrivõistlustel jäi Eesti paarisaeruline neljapaat napilt A-finaalist välja. Mullu tuli Eesti neljapaat Euroopa meistriks.