Hiina GP võitis viiendat korda Lewis Hamilton ({{commentsTotal}})

Lewis Hamilton
Lewis Hamilton Autor/allikas: Reuters/Scanpix

Vormel-1 MM-etapi Hiinas võitis kolmekordne maailmameister Lewis Hamilton (Mercedes), kes esimeselt positsioonilt startinud kontrollis sündmuste käiku algusest lõpuni.

Britist pisut enam kui kuus sekundit hiljem lõpetas avaetapi parim Sebastian Vettel (Ferrari) ja kolmandana mahtus poodiumile alles 16. kohalt startinud, kuid kiirelt ettepoole rühkinud Max Verstappen (Red Bull; +45,192).

Mitmekesistes oludes järgnesid esikolmikule Verstappeni meeskonnakaaslane Daniel Ricciardo (Red Bull; +46,035) ning soomlased Kimi Räikkönen (Ferrari; +48,076) ja Valtteri Bottas (Mercedes; +48,808).

Kümne sekka sõitsid veel Carlos Sainz juunior (Toro Rosso; +1.12,893), Kevin Magnussen (Haas; +1 ring), Sergio Perez (Force India; +1 ring) ja Esteban Ocon (Force India; +1 ring).

Tehniliste põhjuste tõttu katkestasid mõlemad McLarenid: Fernando Alonso piirdus 33 ja Stoffel Vandoorne 17 ringiga.

MM-sarja kokkuvõttes on nüüd 43 punkti nii Hamiltonil kui ka Vettelil. Kolmanda koha eest peavad hetkel tihedat heitlust Verstappen (25), Bottas (23) ja Räikkönen (22).

Konstruktorite arvestuses on Mercedese edu Ferrari ees kõigest üks punkt (66:65).

Kaia Kanepi
Kaia Kanepi pääseb Wimbledoni turniirile

Pika pausi pidanud, aga hiljuti Stuttgardis areenile naasnud Kaia Kanepi saab alustada Wimbledoni tenniseturniiri naisüksikmängus, kus eestlannal on tagatud koht kvalifikatsioonis.

Daniel Ricciardo
Ülipõneva Bakuu GP võitis Ricciardo, Vettel rammis Hamiltoni

Vormel-1 MM-sarja GP-etapil Bakuus ületas esimesena finišijoone Red Bulli piloot Daniel Ricciardo, kes edestas Mercedese meest Valtteri Bottast ning Williamsil sõitvat noort kanadalast Lance Strolli, kellele see oli karjääri esimeseks pjedestaalikohaks.

Gert JõeäärGert Jõeäär
Eesti meistriks kroonitud Jõeäär: terve sõit oli piin

Gert Jõeäär tuli teist korda Eesti meistriks jalgratturite grupisõidus. Võisteldi Tartu maakonna teedel ja hõbeda sai Alo Jakin ning pronksmedali Rein Taaramäe.

tennis
Marin CilicMarin Cilic
Cilic jahib viieaastase vaheaja järel Londoni tiitlit

Meeste tennise maailma edetabelis seitsmendal real paiknev Marin Cilic püüab Londonis peetaval Queen’s Clubi tenniseturniiril karjääri teist võitu muruväljakuil.