Eesti meistreid kasvatav laste hobikardisari alustab viiendat hooaega ({{commentsTotal}})

Eesti Autospordi Liidu ja Kardiliidu poolt korraldatav laste hobikardisari Talendid Rajale alustab järjekorras viienda hooajaga.

Sel aastal koosneb auto24 Talendid Rajale sari kaheksast etapist, mis toimuvad peamiselt hobikardiradadel Tallinna ümbruses. Üks etapp sõidetakse ka Kuningamäe kardirajal Põltsamaal. Osalema oodatakse kõiki kuni 14-aastaseid tehnikaspordisõpru.

„Sari on sellisel põhimõttel üles ehitatud, et käed taskus saab kohale tulla," sõnas sarja peakorraldaja Martin Harak ERR-ile. "Kiivrid, kindad, kardid saab võistleja kohapeal, ise midagi omama ei pea. Parimatele on ette nähtud auhinnad – iga etapivõit talendisarjas võrdsustub täismahus osalemisega ühel Eesti meistrivõistluste etapil."

Nelja aasta jooksul on talentide sarjast sirgunud neli Eesti meistrit ning kokku on rajale toodud peaaegu 250 noort võidusõiduhuvilist.

„Kui me viis aastat tagasi seda sarja alustasime, ei oleks me oma kõige helgemaski unenäos osanud unistada sellest, et meil on viie aasta pärast nõnda palju Eesti meistreid," oli Harak uhke. "Senise nelja aastaga oleme tõestanud, et seda sarja on vaja ja et see sari suudab ka edaspidi väga edukalt noori tehnikahuvilisi toota.“

Esimene etapp sõidetakse sellel pühapäeval Laagris Triobeti kardikeskuses.

Toimetaja: Anders NõmmKONTAVEIT PRANTSUSMAA LAHTISTEL
Anett Kontaveit
Kontaveit: sellise kuumaga muidugi lihtne ei olnud

Eesti esireket Anett Kontaveit (WTA 53.) alustas tennise Prantsuse lahtistel meistrivõistlustel avaringis võiduga 29-aastase rumeenlanna Monica Niculescu (WTA 54.) vastu 7:5, 6:1.

võrkpalli mm-valikturniir
Võrkpalli MM-valikmäng Eesti - Venemaa / Eesti võrkpallikoondis
Võrkpallikoondis peab MM-valiksarja kolmanda ringi mängud 18.-23. juulini

Pühapäeval maailma absoluutsesse tippu kuuluvale Venemaale võimsa lahingu andnud Eesti meeste võrkpallikoondis jätkab 2018. aasta maailmameistrivõistluste finaalturniiri pileti püüdmist valiksarja kolmandas ringis, mille mängud toimuvad 18.-23. juulini.

Aleksandr Legkov
Spordikohus jättis Venemaa suusatajatele määratud võistluskeelud kehtima

Rahvusvahelise spordikohus (CAS) jättis kuuele Venemaa murdmaasuusatajale määratud ajutise võistluskeelu kehtima.

tennis
Karolina PliškovaKarolina Pliškova
Teise paigutusega Pliškova alustas Pariisis võidukalt

Prantsusmaa lahtiste naisüksikmängus teisena paigutatud tšehhitar Karolina Pliškova alustas turniiri 7:5, 6:2 võiduga hiinlanna Zheng Saisai üle.