Gabala kaotas viimasele punkte, Zenjov tabas latti ja puurivahti ({{commentsTotal}})

Sergei Zenjov
Sergei Zenjov Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Jalgpallur Sergei Zenjovi koduklubi Gabala piirdus Aserbaidžaani kõrgliigas tabeli punase laterna AZAL-i vastu 1:1 viigiga.

Gabala läks 52. minutil juhtima ja saatis viis minutit hiljem vahetusest väljakule Zenjovi. Eesti koondise ründajal oli kaks head võimalust, kuid tema jalalöök läks täpselt väravavahile sülle ja tema pealöök tabas latti. Sellesama AZAL-i vastu oli Zenjov kaks korda peaga latti löönud ka detsembrikuises karikamängus, vahendas Soccernet.ee.

Viimasel minutil vastased viigistasid, mis tähendab, et Gabala on nüüd viimasest neljast matšist võitnud kõigest ühe. Kuna ka liider Karabahh vaid viigipunkti teenis, jääb teisel kohal paiknev Gabala esikohast endiselt kahe punkti kaugusele.

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch

Sebastian Vettel

Monaco GP-l võidutses Vettel, Ferrarile kaksikvõit

Monacos toimunud vormel-1 etapil võtsid kaksikvõidu Ferrari piloodid, sakslane Sebastian Vettel ja soomlane Kimi Räikkönen, keda finišis lahutas 3,145 sekundit.

Tom DumoulinTom Dumoulin

Eraldistardist sõit tõstis Dumoulini Itaalia velotuuri võitjaks

Tänavuse Itaalia velotuuri ehk Giro d'Italia võitis hollandlane Tom Dumoulin (Sunweb), kes kerkis esimeseks täna kavas olnud viimasel etapil.