Võrkpallijuht: tahaks ka lätlasi ja leedulasi medalite eest võitlemas näha ({{commentsTotal}})

Läinud nädalavahetusel Võru Spordikeskuses peetud meeste võrkpalli Balti liiga finaalturniiri võitis mäletatavasti Rakvere Võrkpalliklubi, kui tasavägises finaalis saadi geimidega 3:2 jagu Pärnu Võrkpalliklubist. Kuigi nelja parema osavõtul toimunud otsustavates mängudes osalesid vaid Eesti klubid, ei saa öelda, et finaalturniir intriigipuuduses kannatanuks.

Omajagu värvi andiski põhiosas poolprofessionaalidele toetuv Rakvere, kelle poolehoidjad kitsukeses spordisaalis kõige valjemat häält tegid. Eesti Võrkpalli Liidu poolt võtab turniiri kokku alaliidu turundus- ja kommunikatsioonijuht Toomas Vara. "Turniir õnnestus päris hästi," ütles Vara Vikerraadiole. "Korraldusliku poole pealt kõik sujus ning sportlikul tasemel on meil tugev liiga, mida tõestab, et neljast mängust kolm lõppes tulemusega 3:2."

Kuna Tartus polnud võimalik finaalturniiri läbi viia, siis viimasel hetkel anti see Võrule. Kas nii toimitakse ka tulevikus, seda Vara ei tea. "Võru on tuntud võrkpallikants," tõdes Vara. "Kindlasti julgustame klubisid mujal mängima, nagu Tallinna Selver peab oma kohtumisi ka Kuressaares."

Kui mullu pääses nelja parema hulka kaks Eesti ja Läti klubi, siis tänavu jõudsid finaalturniirile ainult eestlased. "Pikemas perspektiivis on oluline, et leedulastel hästi läheks," sõnas Vara. "Mõne aasta pärast võiks liigas olla Leedu klubisid rohkem kui üks-kaks. Loomulikult tahaks, et medali eest võitlejate seltskond oleks kirjum, seega tahaks lätlasi ja leedulasi rohkem näha."

Vara jäi Rakvere võiduga rahule. "Mul on väga hea meel Urmas Tali (Rakvere peatreener - toim.) ja poiste üle," tunnistas Vara. "Avo Keel (Pärnu juhendaja - toim.) on finaale võitnud küll ja võidab neid kindlasti ka veel. Selles mõttes oli väga tore finaal."

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

Samal teemal

sport.err.ee

kolmapäevased korvpallilahingud
Pikalt juhtinud Kalev/Cramo jäi Balti liigas finaali ukse taha

Korvpalli Balti liigas tänavu finaalis Eesti klubide vastasseisu ei näe, kui BC Kalev/Cramo ei suutnud koduväljakul leedulaste Prienai Vytautase vastu välja võideldud 6-punktilist edu hoida.

Matti Killing: neljapaadi uks pole noortele kinni

Eestis äsja alanud kalendrikevad oma võimalustega on kaugel sellest, et kodustel, osalt veel jääga kaetud veekogudel, sõudjatele kvaliteetseid treeningtingimusi lahendada. Nii on kõik tipptegijad ja paljud nooredki harjutamas tuttavaks saanud Horvaatia mägikülas Skradinis, kus mahukaid veekilomeetreid kogudes algavaks hooajaks valmistutakse.

Volkswageniga jõud ühendanud Solberg esitles uut autot

Kahekordne rallikrossi maailmameister Petter Solberg lõi jaanuaris käed Volkswageni tehasemeeskonnaga, sel nädalal näidati Stockholmis tänavuse hooaja sõiduvahendit, Volkswagen Polo GTI Supercari.

tennis
Eesti ratastoolitennisistid püüavad suurvõistluse pääset

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla alustasid võistlemist Portugalis toimuval World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel. Suurvõistluse pääsme eest mängivad 13 Euroopa riigi võistkonnad.

ülekanded ja saated
ETV2
25. märts kl 18.45

Jalgpalli MM-valikmäng: Küpros – Eesti

ETV
26. märts kl 00.05

Jalgpalli MM-valikmängude 5. vooru tipphetked

ETV2
26. märts kl 19.30

Suusaajakiri, 3. saade