Treiali koduklubi alustas Tšehhis veerandfinaalseeriat ({{commentsTotal}})

Henri Treial ja CEZ Karlovarsko
Henri Treial ja CEZ Karlovarsko Autor/allikas: Siim Semiskar/ERR SPORT

Eesti võrkpallikoondislase Henri Treiali tööandja ČEZ Karlovarsko ja Ostrava vaheline veerandfinaalseeria on mängudega 1:1 viigis.

Karlovarsko sai avamängus kindla 3:0 (25:21, 25:19, 25:14) võidu. Seeria teises kohtumises sai põhiturniiri seitsmendana lõpetanud Ostrava aga magusa revanši. Karlovy Varys peetud mängus läksid külalised 2:0 juhtima. Karlovarskol õnnestus vahe küll tagasi mängida, ent otsustava vaatuse paremus aitas Ostraval nelja võiduni peetava veerandfinaalseeria viigistada. Numbriliselt väljendus teine kohtumine Henri Treiali koduvõistkonna poolt vaadatuna 19:25, 22:25, 25:21, 25:16, 13:15, vahendab volley.ee.

Vasaku käe väikese sõrme luu vigastuse tõttu rahvusmeeskonna temporündaja kummaski matšis platsil ei käinud.

Edukas oli kohamängude algus ka Nette Peidi ja Lindesbergi jaoks, kes avasid kolme võiduni peetava Rootsi naiste meistriliiga veerandfinaalseeria 3:0 (25:22, 25:21, 25:21) võiduga Svedala üle. Hollandi meistriliigas jäi Almelo Eurosped vahegrupiturniiri viiendas voorus 1:3 (29:27, 19:25, 25:27, 20:25) alla Sneeki klubile. Kadi Kullerkann tõi rünnakul üheksa ja blokis kaks punkti.

Belgia meistriliiga vahegrupiturniiri kolmandas voorus sai esimese võidu Andres Toobali koduklubi Antwerpeni Callant Topvolley, kes mängis 3:1 (23:25, 25:21, 25:17, 28:26) üle Leuveni klubi. Rahvusmeeskonna sidemängija panustas edusse kaks punkti. Ühe tõi Toobal rünnakul ja teise blokis.

Maaseiki Noliko (Taavi Nõmmistu) sai jällegi esimese kaotuse, jäädes 2:3 (25:22, 20:25, 25:27, 28:26, 10:15) alla Roeselare Knackile. Eestlasest diagonaalründaja sekkus kahes geimis episoodiliselt vahetusest.