Naiste saalihokiliigas selgusid finalistid ({{commentsTotal}})

Naiste saalihokiliiga Autor: Renee Kütisaar

Paf saalihokiliiga kolme võiduni peetavas poolfinaalseerias võõrustas EMÜ Spordiklubi naiskond Angry Pigs naiskonda, võitis suurelt 21:5 (7:1,6:2, 8:2) ning tagas seeriavõiduga 3:0 finaalikoha.

Teise paari seisuks kujunes 3:1, kuna SK LINK/Saku oli sel nädalavahetusel 5:4 (0:0,1:1, 4:3) ja 9:8 (0:2,3:3, 5:3, lisaaeg 1:0) parem Sparta Spordiseltsist.

Seega kohtuvad kolme võiduni peetavas finaalseerias EMÜ SK ja SK LINK/Saku naiskonnad.

Meeste meistriliiga põhiturniiril kaotas Jõgeva SK Tähe/Olivia koduplatsil 3:5 (0:1, 1:2, 2:2) TTÜ Spordiklubile.

Kahe võiduni peetavates meistriliiga B-sarja poolfinaalides oli EMÜ SK II tulemusega 12:4 (3:2,4:0,5:2) parem Jõgeva SHK Lootus meeskonnast ja juhib seeriat 1:0.

Teisest paarist pääses finaali Viimsi Kepp, kes korduskohtumises Jäneda Spordiklubi vastu oli parem 10:2 (4:2,3:0,3:0) ja võitis poolfinaalseeria 2:0.

OTSE: ILUUISUTAMISE MM HELSINGIS
tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.