Eestlane võitis laskesuusatamise veteranide MM-il pronksmedali ({{commentsTotal}})

Laskesuusatamine Autor: RIA Novosti/Scanpix

Soomes Kontiolahtis korraldati 16.-19. märtsini 20. laskesuusatamise veteranide maailmameistrivõistlused, kuni 40-aastaste meeste vanuseklassi 10 km individuaaldistantsil võitis pronksmedali eestlane Janno Pärt.

Pärt sai teises lamadestiirus 2 trahviminutit ja kaotas kokkuvõttes võitjale, venelasele Vadim Trefilovile 1.57. Teise koha sai venelane Aleksei Starodubtsev, kaotades kaasmaalasele 39 sekundiga.

Veteransportlased võistlesid Kontiolahtis sprindi- ja individuaaldistantsidel ning teatesõitudes vanuseklassides 35 kuni 75+. Kokku jagus medaleid kümne riigi laskesuusatajatele. Juubelivõistlustel oli rekordarv osalisi – 192 sportlast 13 riigist, sealhulgas Ameerika Ühendriikide, Austraalia ja Kanada biatlonistid. Eesti oli esindatud kolme sportlasega.

Esimesed laskesuusatamise veteranide maailmameistrivõistlused peeti samas paigas 1997. aastal IBU tehnilise komitee liikmete Kalju Valguse (Eesti) ja Esa Haapala (Soome) eestvedamisel.

 

Toimetaja: Maarja VärvWestbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.