Eestlane võitis laskesuusatamise veteranide MM-il pronksmedali ({{commentsTotal}})

Laskesuusatamine Autor: RIA Novosti/Scanpix

Soomes Kontiolahtis korraldati 16.-19. märtsini 20. laskesuusatamise veteranide maailmameistrivõistlused, kuni 40-aastaste meeste vanuseklassi 10 km individuaaldistantsil võitis pronksmedali eestlane Janno Pärt.

Pärt sai teises lamadestiirus 2 trahviminutit ja kaotas kokkuvõttes võitjale, venelasele Vadim Trefilovile 1.57. Teise koha sai venelane Aleksei Starodubtsev, kaotades kaasmaalasele 39 sekundiga.

Veteransportlased võistlesid Kontiolahtis sprindi- ja individuaaldistantsidel ning teatesõitudes vanuseklassides 35 kuni 75+. Kokku jagus medaleid kümne riigi laskesuusatajatele. Juubelivõistlustel oli rekordarv osalisi – 192 sportlast 13 riigist, sealhulgas Ameerika Ühendriikide, Austraalia ja Kanada biatlonistid. Eesti oli esindatud kolme sportlasega.

Esimesed laskesuusatamise veteranide maailmameistrivõistlused peeti samas paigas 1997. aastal IBU tehnilise komitee liikmete Kalju Valguse (Eesti) ja Esa Haapala (Soome) eestvedamisel.

 

Toimetaja: Maarja Värv{{c.alias}}
{{c.createdMoment}}
{{c.body}}
{{cc.alias}}
{{cc.createdMoment}}
+{{cc.replyToName}} {{cc.body}}
Kommentaare ei ole.
Oled sisseloginud kui {{user.alias}}. Logi välja
Sisselogimine ebaõnnestus.

Pole veel kasutajat/unustasid salasõna

Nimi võib olla kuni 32 tähemärki pikk
Kommentaar võib olla kuni 600 tähemärki pikk
{{comment.captcha.word.answer}}

sport.err.ee

kolmapäevased korvpallilahingud
Pikalt juhtinud Kalev/Cramo jäi Balti liigas finaali ukse taha

Korvpalli Balti liigas tänavu finaalis Eesti klubide vastasseisu ei näe, kui BC Kalev/Cramo ei suutnud koduväljakul leedulaste Prienai Vytautase vastu välja võideldud 6-punktilist edu hoida.

Matti Killing: neljapaadi uks pole noortele kinni

Eestis äsja alanud kalendrikevad oma võimalustega on kaugel sellest, et kodustel, osalt veel jääga kaetud veekogudel, sõudjatele kvaliteetseid treeningtingimusi lahendada. Nii on kõik tipptegijad ja paljud nooredki harjutamas tuttavaks saanud Horvaatia mägikülas Skradinis, kus mahukaid veekilomeetreid kogudes algavaks hooajaks valmistutakse.

Volkswageniga jõud ühendanud Solberg esitles uut autot

Kahekordne rallikrossi maailmameister Petter Solberg lõi jaanuaris käed Volkswageni tehasemeeskonnaga, sel nädalal näidati Stockholmis tänavuse hooaja sõiduvahendit, Volkswagen Polo GTI Supercari.

tennis
Eesti ratastoolitennisistid püüavad suurvõistluse pääset

Eesti ratastoolitennisistid Viljar Villiste, Mait Mätas ja Urmo Voogla alustasid võistlemist Portugalis toimuval World Team Cup Euroopa kvalifikatsioonivõistlusel. Suurvõistluse pääsme eest mängivad 13 Euroopa riigi võistkonnad.