Itaallannad võtsid hooaja viimasel võistlusel kolmikvõidu ({{commentsTotal}})

Marta Bassino (vasakult), Sofia Goggia ja Federica Brignone.
Marta Bassino (vasakult), Sofia Goggia ja Federica Brignone. Autor/allikas: AFP/Scanpix

Mäesuusatamise MK-sarjale tõmmati joon alla USA-s Aspenis. Naiste suurslaalomis võtsid itaallannad kolmikvõidu, meeste slaalomis võidutses rootslane Andre Myhrer.

Myhrer edestas 0,14 sekundiga sakslast Felix Neureutherit ja 0,15 sekundiga austerlast Michael Matti, esimesena jäi pjedestaalilt välja MK-sarja üldvõitja, austerlane Marcel Hirscher.

Naiste suurslaalomis võttis kindla esikoha itaallanna Federica Brignone, Itaaliale tõid kolmikvõidu Sofia Goggia ja Marta Bassino, kes kaotasid koondisekaaslasele vastavalt 1,44 ja 1,47 sekundiga.

Hirscher teenis MK-sarja üldvõidu kuuendat aastat järjest, tänavu kogus ta 1599 punkti, järgnesid norralased Kjetil Jansrud (924 punkti) ja Henrik Kristoffersen (903 punkti). Kiirlaskumise arvestuses oli parim itaallane Peter Fill, slaalomi ja suurslaalomi arvestuses Hirscher, ülisuurslaalomi arvestuses Jansrud ja alpi kahevõistluse arvestuses prantslane Alexis Pinturault.

Naiste seas võttis üldvõidu ameeriklanna Mikaela Shiffrin 1643 punktiga, teine oli 1325 punktiga sloveenlanna Ilka Stuhec ja kolmas 1197 punktiga Goggia. Kiirlaskumise väikese karika võitis Stuhec, slaalomis Shiffrin, suurslaalomis prantslanna Tessa Worley, ülisuurslaalomis Liechtensteini suusataja Tina Weirather ning alpi kahevõistluses Stuhec.

Sõudmine
Raja ning Endrekson pääsesid EM-il poolfinaali

Tšehhis Racices tehti täna algust sõudmise Euroopa meistrivõistlustega. Eesti koondis võtab EM-ist osa kahe paatkonnaga, kahepaat koosseisus Allar Raja ning Tõnu Endrekson said oma eelsõidus kolmanda koha.

Uuendatud: 11:43
VIDEO | Kas Anett Kontaveit on tulevane top20 mängija?

Rahvusvahelist naiste tipptennist korraldav WTA postitas oma Twitteri kontole video rubriigis "On the rise" ehk "Tõusuteel", kus tutvustatakse eestlanna Anett Kontaveidi hiljutist kerkimist maailma teravaima tipu kandadele.

Wayne Rooney (vasakul) ja Gareth SouthgateWayne Rooney (vasakul) ja Gareth Southgate
Inglismaa koondise peatreener jättis Rooney koosseisust välja

Inglismaa jalgpallikoondise peatreener Gareth Southgate teatas MM-valikmänguks Šotimaaga ning sõpruskohtumiseks Prantsusmaaga meeskonna koosseisu, kust jäi välja Wayne Rooney.

tennis
Viktoria AzarenkaViktoria Azarenka
Azarenka naaseb tippsporti Hispaanias

Endine maailma esireket Viktoria Azarenka naaseb pärast emaks saamist tippsporti juunis Mallorcal toimuval turniiril.