Ivanov ja Raisma mängisid Prantsusmaal paarismängu finaalis ({{commentsTotal}})

Vladimir Ivanov ja Kenneth Raisma
Vladimir Ivanov ja Kenneth Raisma Autor/allikas: Eesti Tennise Liit

Eesti tennisistid Vladimir Ivanov ja Kenneth Raisma osalesid Prantsusmaal Poitiers’is 15 000 dollari suuruse auhinnafondiga ITF-i turniiril. Üksikmängus piirdus Raisma esimese ringiga ja Ivanov jõudis veerandfinaali, paarismängus jõudis Eesti paar finaali.

Esimeses ringis said nad ukrainlaselt Danilo Kalenitšenkolt ja prantslaselt Hugo Voljacquesilt loobumisvõidu. Veerandfinaalis alistasid Ivanov ja Raisma Madagaskari paari Jean-Jacques Rakotohasy – Lofo Ramiaramanana.

Poolfinaalis alistas Eesti duo teise paigutusega paari Julien Dubail (BEL) – Yannick Jankovits (FRA) 6:2, 6:1.

Finaalis mindi vastamisi esimese paigutusega Prantsusmaa paari Antoine Hoang – Gregoire Jacqiga, tasavägise kohtumise võitsid prantslased 6:4, 6:4.

Esmaspäeval alustavad Ivanov ja Raisma Prantsusmaal Villers Les Nancys järgmist ITF-i turniiri. Ivanov kohtub esimeses ringis belglase Niels Deseiniga, kes paar aastat tagasi oli ATP edetabelis 154. kohal. Raisma avaringi vastaseks on kohalik 17-aastane noormees Dan Added.

Sõudmine
Raja ning Endrekson pääsesid EM-il poolfinaali

Tšehhis Racices tehti täna algust sõudmise Euroopa meistrivõistlustega. Eesti koondis võtab EM-ist osa kahe paatkonnaga, kahepaat koosseisus Allar Raja ning Tõnu Endrekson said oma eelsõidus kolmanda koha.

Uuendatud: 11:43
VIDEO | Kas Anett Kontaveit on tulevane top20 mängija?

Rahvusvahelist naiste tipptennist korraldav WTA postitas oma Twitteri kontole video rubriigis "On the rise" ehk "Tõusuteel", kus tutvustatakse eestlanna Anett Kontaveidi hiljutist kerkimist maailma teravaima tipu kandadele.

Wayne Rooney (vasakul) ja Gareth SouthgateWayne Rooney (vasakul) ja Gareth Southgate
Inglismaa koondise peatreener jättis Rooney koosseisust välja

Inglismaa jalgpallikoondise peatreener Gareth Southgate teatas MM-valikmänguks Šotimaaga ning sõpruskohtumiseks Prantsusmaaga meeskonna koosseisu, kust jäi välja Wayne Rooney.

tennis
Viktoria AzarenkaViktoria Azarenka
Azarenka naaseb tippsporti Hispaanias

Endine maailma esireket Viktoria Azarenka naaseb pärast emaks saamist tippsporti juunis Mallorcal toimuval turniiril.