Rakvere mängumees Kevin Saar: võttis jala värisema lõpuks ({{commentsTotal}})

Tanel Uusküla ja Kevin Saar Autor: ETV

Võrkpalli Balti liigas tegi ajalugu Rakvere meeskond, kes pääses esmakordselt finaalturniirile ja võttis kohe ka kõige magusama trofee. Põneva finaali Pärnu vastu 3:2 võitnud Rakvere tuli seejuures välja 0:2 kaotusseisust.

Võitjatele 14 punkti toonud Kevin Saar: "Võttis jala värisema lõpuks. Väga kõva emotsioon. Alguses ei saanud käima enda mängu, aga mingil hetkel tundsin, et me suudame seda mängu võita. Ütlesin kuttidele ka, et me saame selle mängu kätte."

Samuti 14 silma kogunud Tanel Uusküla: "Pärnu surus meid mängu alguses kõvasti serviga ja leidis meie vastuvõtus vahed üles."

Kevin Saare sõnul on võidu taga meeskonnavaim: "Leidsime selle üles jälle, mis eelmisel aastal oli. Siin finaalturniiri ajal tundus, et saime kätte selle asja uuesti. Kui Eesti meistrikad tulevad, siis võib kõike oodata!"

Uusküla sõnul oli võita suurepärane: "Kirjeldamatu tunne. Pole enne kogenud seda. Selline see võrkpall on."

Pärnu peatreener Avo Keel: "Üks valusamaid kaotusi, mis on saadud. Ju me ei olnud valmis seda stabiilsust lõpuni välja kandma."

Toimetaja: Siim SemiskarWestbrooki kangelasteod aitasid Thunderi lisaajal võidule

Korvpalliliigas NBA nihutas kolmapäeval taas piire Oklahoma City Thunderi (43-31) tagamees Russell Westbrook, kes tegi järjekordse ajaloolise kolmikduubli ning aitas oma koduklubi võõrsil lisaajal 114:106 võidule Orlando Magicu (27-48) üle.

Vaata videot!

Euroopa väike jääaeg ehk kuidas sai iluuisutamine alguse

Juba kiviajal panid inimesed endale talla alla sirged luutükid ja käisid nendega uisutamas. Hiljem aga võeti kasutusele raud ja loomulikult hakati kohe ka uisuterasid valmistama.

Premier League alustas aegade suurimat võitlust piraatluse vastu

Inglismaa jalgpalli kõrgliiga on asunud võitlusse ebaseaduslike otseülekannete vastu Suurbritannias ja välismaal. Kasutusele võetud meetmed olevat praegu karmimad kui kunagi varem.

tennis
Wozniacki ja Pliškova jõudsid Miamis poolfinaali

Miamis jätkuval kõrgetasemelisel tenniseturniiril jõudsid naistest esimesena poolfinaali endine maailma esireket, taanlanna Caroline Wozniacki ja turniiril teisena asetatud tšehhitar Karolina Pliškova.