Kristjan Ilves piirdus hüppemäel 33. tulemusega ({{commentsTotal}})

Kristjan Ilves
Kristjan Ilves Autor/allikas: Nordic Focus

Kristjan Ilves piirdus Schonachis peetaval kahevõistluse MK-etapil pühapäeval hüppevooru järel 33. kohaga ja läheb murdmaarajale minut ja 44 sekundit pärast liider Tobias Simoni.

Ilves hüppas 91 meetrit ja teenis 102,1 punkti. Teise eestlasena põhivõistlusele pääsenud Karl-August Tiirmaa oli 50 võistleja konkurentsis 48. (87 meetrit; 87,8 punkti; +2.42).

Parima hüppe sooritas sakslane Simon, kes lendas koguni 104,5 meetrit ja teenis 128,2 punkti. Temast 27 sekundit hiljem stardib MK-sarja teine Johannes Rydzek. Liider Eric Frenzel on kaheksas (+0.57).

Enne tänast viimast etappi juhib Frenzel üldarvestuses Rydzeki ees 54 punktiga. Ilves on 81 punktiga 42. kohal.

Sõudmine
Raja ning Endrekson pääsesid EM-il poolfinaali

Tšehhis Racices tehti täna algust sõudmise Euroopa meistrivõistlustega. Eesti koondis võtab EM-ist osa kahe paatkonnaga, kahepaat koosseisus Allar Raja ning Tõnu Endrekson said oma eelsõidus kolmanda koha.

Uuendatud: 11:43
VIDEO | Kas Anett Kontaveit on tulevane top20 mängija?

Rahvusvahelist naiste tipptennist korraldav WTA postitas oma Twitteri kontole video rubriigis "On the rise" ehk "Tõusuteel", kus tutvustatakse eestlanna Anett Kontaveidi hiljutist kerkimist maailma teravaima tipu kandadele.

Wayne Rooney (vasakul) ja Gareth SouthgateWayne Rooney (vasakul) ja Gareth Southgate
Inglismaa koondise peatreener jättis Rooney koosseisust välja

Inglismaa jalgpallikoondise peatreener Gareth Southgate teatas MM-valikmänguks Šotimaaga ning sõpruskohtumiseks Prantsusmaaga meeskonna koosseisu, kust jäi välja Wayne Rooney.

tennis
Viktoria AzarenkaViktoria Azarenka
Azarenka naaseb tippsporti Hispaanias

Endine maailma esireket Viktoria Azarenka naaseb pärast emaks saamist tippsporti juunis Mallorcal toimuval turniiril.